Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Гаджето ми харесва най-добрия ми приятел

Гаджето ми харесва най-добрия ми приятел

  • 15.12.14 11:14#1Потребител#152508Потребител#152508НовакРегистрация: 14.12.14Град: -Отговори: -Гаджето ми харесва най-добрия ми приятелПриятелката ми с която ще направим 2 години след няколко дни харесва най-добрия ми приятел. Каза ми че се е опитала да го подтисне но сърцето и не позволило. Нали знаете чувството с пеперудите в корема при нея е същото каза ми тя .
    Мога ли да си я върна и какво мога да направя сега може ли да ми помогнете в безизходица съм. Сринах се психически.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.12.14 10:24#2човекачовекаНовакРегистрация: 08.05.14Град: -Отговори: 32от: Гаджето ми харесва най-добрия ми приятел според мен ти си младо момче давам ти съвет които ти трябва да осъзнаеш с главата а не с долната глава , първо в този живот никои не принадлеже на никого трябва да осъзнаеш че егото на човек е нещото което му вреди най много от всичко в живота и понежи си млад и нямаш опит и не ти се е случвало досега си мислиш че кой знай какво се е случило ти не си достатъчно добър или достоен или темити глупости , в живота се случва да те разлюбят някой с нещо е по различен от теб не по добър а по различен това не те прави по доло от него та приателката ти просто е избрала него добре че ти го е казала а не те лъже зад гърба , не и се сърди и не я обиждай нейно право е да излиза с когото желае и ти не си човека които трябва да определя тези неща , ще си намериш друга приателка в живота е по важно да има взаимност двамата души да желаят да са заедно а не само ти , сега ти е наранено егото и си мислиш чекой знай кво е станало , и едно друго нещо върху което да се замислиш следващият път приателката ти за да хлътне по него ти си и осигурил тази възможност ти си ги разкарвал всичките заедно като златният камшик и е станала споиката в стремежа си да се покажеш сам си си вкарал кура , знай от мен жена като имаш следващият път трябва да си бъде само за теб и само с теб всичко си остава междо вас за да имаш правилната връзка трябва да има тая имнимност само междо вас която ти си изгубил когато си се правил на готин разбираш ли жена не се споделя с друг ОтговорОтговор с цитат
  • 31.12.14 12:48#3АлександърАлександърНовакРегистрация: 24.12.12Град: ПерникОтговори: 2от: Гаджето ми харесва най-добрия ми приятелСъжалявам за неприятната ситуация. Не смятам, че ти може да направиш нещо, с което да пребориш това състояние. Направи следното, колкото и да ти бъде трудно. Оставяш я и й казваш, че го правиш, защото я обичаш и искаш тя да бъде щастлива независимо с кого е. Тя най-вероятно ще се събере с най-добрия ти приятел, ако той й отвърне на чувствата. Ако той й отвърне или пък не, ти отново си печелившия в сутацията, защото тя рано или късно ще се разочарова от него. Тя ще осъзнае, колко е била глупава и ще поиска да се върне при теб. Тогава познай, към кого ще се върне - при теб. Но ти няма да я приемеш, ще си хванеш друга и ще я накараш да страда така, както тя е карала теб да страдаш за да осъзнае, че има нещо много по-важно от егоизма и то е принципа, че когато си с един човек си само с него. Ако се върнеш при нея да знаеш, че си пълен мухльо и никоя жена няма да те уважава, ако си истински мъж ще й покажеш, че всяко нещо в живота си има последствия и тя ще трябва да си изтърпи наказанието. Повярвай ми, така ще направиш едно дело, защото ще спасиш някой друг от страдание, защото в следствие на цялата случка тя няма и да си помисли повече да има пеперудки в стомахчето, защото ти ще си й дал един хубав урок. И ти давам гаранция, че това не е жената за теб. Тя е била с теб просто ей така и не е била влюбена в теб, ако беше нямаше да изпита "пеперудки" към друг и то най-добрия ти приятел. Успех!ОтговорОтговор с цитат
  • 31.12.14 10:46#4Потребител#152888Потребител#152888НовакРегистрация: 27.12.14Град: -Отговори: 8от: Гаджето ми харесва най-добрия ми приятелХаресва? А Вас обича ли? И ако не, какво сте правили заедно две години? Аз ако следвам пеперудките в стомаха мога и всяко трето мъжле да посетя, но после какво? Между двама души за две години може много да се надгради над първоначалния трепет... ако са един за друг. ОтговорОтговор с цитат
  • 31.12.14 10:47#5Потребител#152888Потребител#152888НовакРегистрация: 27.12.14Град: -Отговори: 8от: Гаджето ми харесва най-добрия ми приятелХаресва? А Вас обича ли? И ако не, какво сте правили заедно две години? Аз ако следвам пеперудките в стомаха мога и всяко трето мъжле да посетя, но после какво? Между двама души за две години може много да се надгради над първоначалния трепет... ако са един за друг. ОтговорОтговор с цитат
  • 18.06.15 12:31#6LuboSlavovLuboSlavovНовакРегистрация: 18.06.15Град: СофияОтговори: -от: Гаджето ми харесва най-добрия ми приятелUm4ooo :Съжалявам за неприятната ситуация. Не смятам, че ти може да направиш нещо, с което да пребориш това състояние. Направи следното, колкото и да ти бъде трудно. Оставяш я и й казваш, че го правиш, защото я обичаш и искаш тя да бъде щастлива независимо с кого е. Тя най-вероятно ще се събере с най-добрия ти приятел, ако той й отвърне на чувствата. Ако той й отвърне или пък не, ти отново си печелившия в сутацията, защото тя рано или късно ще се разочарова от него. Тя ще осъзнае, колко е била глупава и ще поиска да се върне при теб. Тогава познай, към кого ще се върне - при теб. Но ти няма да я приемеш, ще си хванеш друга и ще я накараш да страда така, както тя е карала теб да страдаш за да осъзнае, че има нещо много по-важно от егоизма и то е принципа, че когато си с един човек си само с него. Ако се върнеш при нея да знаеш, че си пълен мухльо и никоя жена няма да те уважава, ако си истински мъж ще й покажеш, че всяко нещо в живота си има последствия и тя ще трябва да си изтърпи наказанието. Повярвай ми, така ще направиш едно дело, защото ще спасиш някой друг от страдание, защото в следствие на цялата случка тя няма и да си помисли повече да има пеперудки в стомахчето, защото ти ще си й дал един хубав урок. И ти давам гаранция, че това не е жената за теб. Тя е била с теб просто ей така и не е била влюбена в теб, ако беше нямаше да изпита "пеперудки" към друг и то най-добрия ти приятел. Успех! Много добър съвет! ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest