Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Съновник»Какво означава да изгубиш човек насън

Какво означава да изгубиш човек насън

  • 23.12.14 02:37#1мариямарияНовакРегистрация: 29.09.13Град: -Отговори: 4Какво означава да изгубиш човек насънЗдравейте искам да попитам какво означава когато сънувам че приятеля ми изчезва? На различни места сме всеки път когато сънувам такъв сън заедно сме и изведнъж той просто изчезва губя го и не мога да го открия. Благодаря предварително .
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.01.15 08:58#2КристинаКристинаНовакРегистрация: 03.01.15Град: РусеОтговори: 1от: Какво означава да изгубиш човек насънЗдравей,аз имах такъв сън с моят мъж 'сънувах ,че сме заедно в един автобус и той слезе а аз останах.Много плаках като се събудих.На следващата година ни се роди дъщеричка точно на датите когато сънувах този сън.И само след годинаи половина се разделихме.И до -ден днешен аз си отглеждам детето сама.Така че може да предвещава раздяла.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.11.15 09:09#3Потребител#162759Потребител#162759НовакРегистрация: 08.11.15Град: Горна ОряховицаОтговори: 13от: Какво означава да изгубиш човек насънИ аз сънувам подобен сън, чувала съм, че е на добро, на радост и разни такива. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest