Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Учението или сериозна връзка?

Учението или сериозна връзка?

  • 04.01.15 03:01#1AnonimkaAnonimkaНовакРегистрация: 20.09.13Град: -Отговори: 1Учението или сериозна връзка?Здравейте, аз съм момиче на 18,тази година завършвам.Имам си приятел от половин година.Та приятеля ми ми предложи да живеем заедно след като завърша, само че мислех да уча.И ако отида да уча с времето ще се разделим, а не го искам.А също така не мога да се откажа и от ученето.... Какво да правя?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.01.15 03:05#2Elena TodorovaElena TodorovaГотвачРегистрация: 06.05.10Град: -Отговори: 7от: Учението или сериозна връзка?Най-голямата ти грешка ще бъде да зарежеш ученето. Живеем в много смутни времена и с образование е трудно, камо ли без такова.

    Не виждам защо любовта ще ти пречи на ученето. Вие си стойте заедно, но в никакъв ама абсолютно никакъв случай не загърбвай университета.... ако не искаш след това цял живот да се чустваш нереализирана.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.15 02:55#3AnonimkaAnonimkaНовакРегистрация: 20.09.13Град: -Отговори: 1от: Учението или сериозна връзка?мисля, че компромисния вариант е да уча задочноОтговорОтговор с цитат
  • 17.01.15 01:21#4monny_bmwmonny_bmwНовакРегистрация: 13.11.13Град: СофияОтговори: 13от: Учението или сериозна връзка?Преди две години и аз като теб се питах същото. Мислих какви ли не варианти, но нито един не ме удовлетворяваше. Имах проблеми с родителите си, които се опитваха по всякакъв начин да ме разубедят и т.н. Но... си хванах багажчето, дойдох си при момчето, записах в университета редовно и всичко се нареди. Стига да имаш подкрепа и да вярваш в себе си и възможностите си, всичко ще бъде на ниво. Не се предавай и успех !!!ОтговорОтговор с цитат
  • 30.03.15 07:47#5LOLALOLAНовакРегистрация: 30.03.15Град: СофияОтговори: 2от: Учението или сериозна връзка?Учи! Ако той държи достатъчно на теб, не би те карал да избираш.
    Момиче, живота е дълъг и е пред теб, ще срещнеш още много мъже, горе главата и напред!
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest