Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Проблеми в училище

Проблеми в училище

  • 11.01.15 09:12#1......НовакРегистрация: 05.05.14Град: -Отговори: -Проблеми в училищеВсички в училище ме отбягват защото имам пари.
    Здравейте! Аз съм момче на 16 години. От заможно семейство съм. Но не съм разглезено богаташче . Нашите ми дават джобни по 20 лв. на ден.
    Проблемът е:
    Всичките ми съученици ме отбягват, говорят зад гърба ми и ми се подиграват.Викат ми че съм тъп,глупак,идиот и мн други.
    Никога не съм ги обиждал,наскърбявал,взимал вещите им.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.01.15 11:18#2PlamPlamНовакРегистрация: 14.01.15Град: -Отговори: 2от: Проблеми в училищеМного е просто пич. Just don't give a damn. Най-често просто завиждат пък и вашето поколение са различава с липсата на уважение един към друг, а можеби хора които не оценяват качествата ти на човек (тоест не те познават като характер, мисъл и др.) просто не са за теб. Аз съм момче чието семейство е финансово не стабилно и това което ти изпитваш съм го изпитвал и аз, но повярвай ми... след няколко години ще дойдат и истинските ти приятели и гаджетата. Няма да се плашиш, "И сам воинът си е воин." ОтговорОтговор с цитат
  • 18.01.15 12:54#3Cvetelin PopovCvetelin PopovНовакРегистрация: 18.01.15Град: СофияОтговори: 10от: Проблеми в училищеДа ти имам проблемитеОтговорОтговор с цитат
  • 19.01.15 11:13#4човекачовекаНовакРегистрация: 08.05.14Град: -Отговори: 32от: Проблеми в училищеаз ги имах същите проблеми ,семейството ми е доста богато никого в живота не съм обидил като цяло поведението ми е био реакция на чужда провокация, не съм мразил или обиждал никого не съм избивал комплекси просто хората на подсъзнателно ниво като разполагаш с повече от тях не те харесват , изпитал съм го и продължавам да го изпитвам все още чужда си им странят от теб страхуват се от теб някаква ненавист гледаш от хора които даже не те познават това е човешко и не бива да те обезсърчава ще си намериш приатели или гадже която ще те ряазбере освен ако не попаднеш ня некъв боклук използвач бъди смирен не им се сърди поне аз направих така , господ прави нещата така че на мръсниците без значение дали са богати или бедни им го вкарва в гъза барабар с ташаците имай смирение и не избивай комплекси всичко се подрежда просто трябва да си го изживееш и да узреешОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest