Ezine.bg»Форум»Красота»Козметика от ЛР

Козметика от ЛР

  • 27.01.15 11:36#1ЯворЯворНовакРегистрация: 27.01.15Град: СофияОтговори: 2Козметика от ЛР До колко познавате козметиката на ЛР и какво е мнението ви за нея ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.02.15 10:58#2Martin PavlovMartin PavlovНовакРегистрация: 03.02.15Град: -Отговори: 1от: Козметика от ЛР Здравейте,аз станах сътрудник само за да си пазарувам от тях цената е малко височка за България ,но в Мюнхен и Берлин почти всички парфюмерий предлагат продуктите им аз лично съм доволен ОтговорОтговор с цитат
  • 03.02.15 03:12#3ЯворЯворНовакРегистрация: 27.01.15Град: СофияОтговори: 2от: Козметика от ЛР Аз също съм доволен , пуснал съм темата не за да убеждавам хората, че това е най-доброто на пазара, а защото лично аз и хората около мен са доволни, който има желание може или да си поръча нещо от каталога при мен, или ако желае да стане сътрудник да му помогна да си докара някой лев отгоре ОтговорОтговор с цитат
  • 03.02.15 03:15#4ЯворЯворНовакРегистрация: 27.01.15Град: СофияОтговори: 2от: Козметика от ЛР maria :LR са поредните боклуци на българския пазар. Немска марка са, но години съм живяла в Германия и веднъж не я нито чух, нито видях. Там никой не я използва.

    Като цяло идеята на LR е евтини нискокачествени продукти да се пласират като скъпи на чуждите пазари чрез т.нар. мрежов маркетинг.

    Излъгах се да си взема веднъж паста за зъби, но на третия ден я изхвърлих...


    Причината да не сте ги виждали по магазините в Германия е именно начинът им на разпространение Няма продукт на която и да било фирма разчитаща на мрежовия маркетинг, чиито продукти да се предлагат по магазините
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.02.15 08:38#5АлександърАлександърНовакРегистрация: 24.12.12Град: ПерникОтговори: 2от: Козметика от ЛР А като има навсякъде по магазините продукти като Лореал, Гарниер и тн да не би да са по-добри от ЛР? Нормално е да ги няма, тези продукти не се предлагат по магазините за свободна употреба. За да се продава този продукт се разчита единствено на многопластовия маркетинг. А продуктите са им качествени и са добри, вече друг е въпроса, че цената е висока за България и общо взето само кифлите и гъзарите ползват техни продукти активно.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest