Ezine.bg»Форум»Съновник»Сложих си кръста на врата

Сложих си кръста на врата

  • 31.01.15 10:09#1Потребител#154455Потребител#154455НовакРегистрация: 31.01.15Град: -Отговори: 1Сложих си кръста на врата Здравейте,мили хора! Казвам се Ани и съм на 17 год. С вас искам да споделя какво сънувах на 31.01.2015 И така.. По принцип не ми се спеше, но си казах,че ако сега си легна утре ще стана по рано и ще успея малко да подредя стаята си... И изведнъж започнах да сънувам дяволът.. Всякъш бях във един червен свят и усещах присъствието на дявола всякъш ме гледаше от някой ъгъл..Винаги когато поглеждах някъде виждах червени стени а на тях се явяваха черни дяволски лица и отново изчезваха и когато исках да избягам дяволът винаги връщаше всякъш времето назад и неможех да избягъм той на всяка моя крачка връщаше времето назад и аз тогава си казах: " Исус Христос , Исус Христос!" И всякъш успях някък да му избягам и изведнъж видях нагърбен в черно облечен дявола а когато се приближих до него всъщност това беше една нагърбена бабичка и тогава изведнъж видях дядо ми и баба ми и им казах: " Помогнете ми, немога да избягъм от дявола!" И те казаха: Какво можем ние да направим сега той е най-силният" И отново усетих,че дяволът идва към мене и набързо отново си казах : " Исус Христос" , но този път не стана,не успях да му избягъм,нп благодарение на бог изведнъж се събудих и си взех кръста от шкафа и си го сложих на врата от страх щях да полудея онази нощ...Какво мислите вие хора за това?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.02.15 05:00#2OliaOliaНовакРегистрация: 01.02.15Град: -Отговори: 1от: Сложих си кръста на врата Аз например мисля, че си ужасно неграмотна, статията ти е пълна с елементарни правописни грешки вземете се научете да пишете, какви претенции можете да имате за себе си, като дори не знаете да пишете.ОтговорОтговор с цитат
  • 03.02.15 02:37#3Потребител#154455Потребител#154455НовакРегистрация: 31.01.15Град: -Отговори: 1от: Сложих си кръста на врата За : _todorova - преди да ми кажеш,че имам правописни грешки се виж себе си нали ти си безгрешница Клавиатурата на телефона ми не е добра и аз все още мога да виждам и виждам,че имам правописни грешки,но на тебе ли ще се обеснявам?! Пфф.. И научи се първо да питаш що е и как преди да започнеш да пишеш тъпите си коментари "учителко" по правопис ся аре бегай,че ма твариш тука ))ОтговорОтговор с цитат
  • 03.02.15 01:46#4човекачовекаНовакРегистрация: 08.05.14Град: -Отговори: 32от: Сложих си кръста на врата тва може да е проекция на някакъв страх защото в днешно време лошотията е повсеместна хората не са човечни а ти го възприемаш като дявол ,може и наистина ако баба тии дядо ти са починали да те предупреждават да си носиш кръстчето защото той пази ОтговорОтговор с цитат
  • 02.10.15 09:32#5Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Сложих си кръста на врата Значии, чувала съм, че когато видиш Дявола в съня си, това е символ на лош начин на живот, разпуснат морал и опетнена репутация От друга страна смятам, че по всяко време около нас обикалят низши създания, които само чакат да станем малко по-слаби, за да ни нападнат и да вземат от енергията ни. Дали е самият Дявол или някое същество, подобно на него, няма особено значение - опасността е същата. Добре си направила, че си извадила кръста. Дано не се повтаря.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest