Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Влюбена съм в гаджето на приятелката ми. Той в мен също

Влюбена съм в гаджето на приятелката ми. Той в мен също

  • 17.02.15 08:50#1NinaNinaНовакРегистрация: 17.02.15Град: -Отговори: 1Влюбена съм в гаджето на приятелката ми. Той в мен същоЗдравейте аз съм на 19, имам приятелка, с която сме като сестри. Проблема е, че харесвам гаджето ѝ, той мен също. Видяхме се случайно той ме целуна - целувката беше прекрасна, не беше като с тези, които съм ходила - почувствах се прекрасно, но след това ми стана гадно. Не искам заради мен да късат, но искам и аз да съм щастлива. Какво да правя?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.02.15 08:41#2veronikaveronikaНовакРегистрация: 17.02.15Град: ВарнаОтговори: 14от: Влюбена съм в гаджето на приятелката ми. Той в мен същотвоята приятелка има гадже което не я харесва..нали така?
    за какво трябва да има такива гаджета? смятам че можеш да го вземеш, обаче внимавай..след месец ще му харесва друга приятелката ви))
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.02.15 02:38#3човекачовекаНовакРегистрация: 08.05.14Град: -Отговори: 32от: Влюбена съм в гаджето на приятелката ми. Той в мен същоспоред мен ти въобще не си и приателка , даже така нареченият и приател не те харесва просто му харесва идеята да ебе приателката на гаджето си , ти най вероятно си доста закъсала и глуповата след като си склонна да направиш това на така наречената ти приателка , според мен ти си един боклук без ценностна система на които няма кой вкъщи да му каже две думи кое може и кое не може да се прави на приателите , най вероятно и родителите ти са парясани или хаосът във семейството ти е толкова голям че си се превърнала в боклук като родителите ти , какво значи искам да съм щастлива на гърба на приателката ми ? а курво какво е това щастие ,а ако твоита приателка пожелае да се изебе с гаджето ти , най вероятно този мистър плейбой дъска за кочина не става, в този живот не е важно кой ще ощетиш или кой ще преебеш рано или късно всичко се връща по важно е да бъдеш човек истинският приател щеше да отиде и да каже на приателката си че гаджето и те сваля пък каквото ще да става дори с риск да не сте вече приателки ,разберете утрепки такива човек не е фабрика за лайна трябва морал малко поне ОтговорОтговор с цитат
  • 18.02.15 09:22#4veronikaveronikaНовакРегистрация: 17.02.15Град: ВарнаОтговори: 14от: Влюбена съм в гаджето на приятелката ми. Той в мен същомай малко грубичко излагаш)ОтговорОтговор с цитат
  • 19.02.15 05:10#5monny_bmwmonny_bmwНовакРегистрация: 13.11.13Град: СофияОтговори: 13от: Влюбена съм в гаджето на приятелката ми. Той в мен същоРазбирам те много добре. За да си честна към нея, кажи й истината. Ще я заболи, но е по-добре за всички да се знае. А и след като той има интерес към теб, или нещо при нея му липсва или др. (варианти много) Но пък от друга страна след като има приятелка, а гледа теб сигурна ли си, че няма да остави и теб след време ? Ако искаш, ще ти оставя имейла си да разменим някоя друга приказка. ОтговорОтговор с цитат
  • 25.02.15 03:29#6NinaNinaНовакРегистрация: 17.02.15Град: -Отговори: 1от: Влюбена съм в гаджето на приятелката ми. Той в мен същоМного вярно затова оставих момчето не си заслужава да провалям всичко ОтговорОтговор с цитат
  • 27.02.15 08:02#7Потребител#155579Потребител#155579НовакРегистрация: 27.02.15Град: -Отговори: 1от: Влюбена съм в гаджето на приятелката ми. Той в мен същоaz sahto no toi q xaresva itq nego kak da se vlybi v men
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.02.15 12:22#8KatiKatiНовакРегистрация: 04.11.14Град: ПловдивОтговори: 1от: Влюбена съм в гаджето на приятелката ми. Той в мен същоТи тъпа ли си ?! Върви при приятелката си и и кажи че те е целунал първо момичето не заслужава да бъде лъгана второ като си била най-зле кои е бършел сълзите ти и кой е бил до теб ?! Кой винаги ще бъде до теб оня простия ли дето 5 пари не дава за тебе.Въобще не си мисли че той те харесва една целувка не означава нищо може да има други скрити мотиви.И не си влюбена внушаваш си ОтговорОтговор с цитат
  • 05.03.15 10:36#9hmmhmmНовакРегистрация: 05.03.15Град: АприловоОтговори: 1от: Влюбена съм в гаджето на приятелката ми. Той в мен същоSpokoino....predi nqkolko godini imah takava slucka..... bratovcetka mi imase edin priqtel.sled vreme stana taka ce osuznahme se ce se haresvame . Predi vsicko bese ey taka.. nestata taka se zavirtqha xe sega sme jeneni i imame dete. A otnosno bratovcetka mi tq iskase hem nego i hem oste dvama. Prez sedmicata s ediniq a prez pocivkite s drugite. Taka ce ako naistina imas cuvstva kam nego riskuvay.ako priqtelkata ti e istinska ste te razbere..ОтговорОтговор с цитат
  • 07.03.15 05:27#10monny_bmwmonny_bmwНовакРегистрация: 13.11.13Град: СофияОтговори: 13от: Влюбена съм в гаджето на приятелката ми. Той в мен същоБраво на теб )ОтговорОтговор с цитат
  • 09.03.15 07:08#11greatgreatНовакРегистрация: 09.03.15Град: СливенОтговори: 2от: Влюбена съм в гаджето на приятелката ми. Той в мен същопопитай ги и двамата отделно какво мислят за тройките.ако има шанс изчукайте са яко.може да извикаш и родителите на приятелката ти и кучето и...захвърлете задръжките и се наслаждавайте!  ОтговорОтговор с цитат
  • 07.10.15 02:38#12flowerpowerflowerpowerНовакРегистрация: 07.10.15Град: ПловдивОтговори: 1от: Влюбена съм в гаджето на приятелката ми. Той в мен също "човека" ,а пък ти заслужаваш да те ударят по главата с Буквар и да си оправиш правописа !!!!! :n: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest