Ezine.bg»Форум»Съновник»Сънувам бъдещето

Сънувам бъдещето

  • 13.03.15 09:44#1Соня ВукадиноваСоня ВукадиноваНовакРегистрация: 03.11.13Град: -Отговори: -Сънувам бъдещето Здравейте

    Незнам дали при вас се случва , но аз много често сънувам бъдещи събития или ситуаци с който ми предстой да се сблъскам. Без дори и да предполагам че може да се промени нещо което преживавам в момента и прочие. Без да имам очакваня за бъдеще промяна. Всичко е много реално и истинско. Повечето от нещата ги усщем когато , вече ми се случват , тогава ме облива от главата до петите чувството че аз вече съм била , там и съм преживяла , този разговор , тази случка. Не винаги обаче се слува така. Понякога сънувам едно и също нещо много пъти и някак си помня част от този сън най важната част. Някаква , дума , фраза , действие или бездействие и то се случва. :cry: Незнам дали това , се случва при всеки еднин човек ? :x: :x: :x: :x: :x: :x: :x: :x: :x: :x: :x: :x: :x: b i list url
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.10.15 09:27#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Сънувам бъдещето Сигурна ли си, че са пророчески? Имам предвид, че често сънуваме специфични места, събития или хора, просто защото сме изключително фокусирани върху тях. Ако пък наистина виждаш бъдещи моменти, то трябва да установиш буквални ли са или символични. В твоя случай май са от първия тип, тъй като виждаш събития, случващи се по-късно в реалността. На мой познат например се случи да сънува, че претърпява инцидент и на следващия ден това наистина се случи…Иначе това, че усещаш какво ще се случи, говори за силно развита интуиция, която е все още в зародиш при при повечето хора..Това не е лошо, дори напротив ОтговорОтговор с цитат
  • 15.10.15 10:35#3Потребител#162147Потребител#162147НовакРегистрация: 14.10.15Град: -Отговори: 13от: Сънувам бъдещето Това е един вид дежа вю. И на мен ми се е случвало не веднъж. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest