Ezine.bg»Форум»Говорилник»Нови сайтове за онлайн пазаруване?

Нови сайтове за онлайн пазаруване?

  • 30.03.15 11:35#1evaevaНовакРегистрация: 11.02.15Град: СофияОтговори: 1Нови сайтове за онлайн пазаруване?Започвам тази тема с идеята тук да споделяме за новите и сравнително неизвестни за България сайтчета за онлайн поръчки. Ако сте попаднали на нов сайт, с нормални цени и добро качество на продуктите, споделете го!
    Аз лично се интересувам от дамски и детски дрешки
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.04.15 03:39#2vasilvasilНовакРегистрация: 08.04.15Град: СофияОтговори: 1от: Нови сайтове за онлайн пазаруване?shopfunbg.com ОтговорОтговор с цитат
  • 21.04.15 09:39#3evaevaНовакРегистрация: 11.02.15Град: СофияОтговори: 1от: Нови сайтове за онлайн пазаруване?Благодаря много за съветите и линка. Аз също търсех маратонки за детето, и понеже стъпалата му растат като краставици не исках да взимам нещо скъпо, което ще израсте за 2-3месеца ОтговорОтговор с цитат
  • 05.07.15 05:33#4Потребител#153600Потребител#153600НовакРегистрация: 13.01.15Град: -Отговори: 19от: Нови сайтове за онлайн пазаруване?За маратонки за дечица и обувки има само един истински добър магазин в българия и това е Puzzle.bg ! Това са хората, които предлагат качеството съчетано с добра цена. Само те се интересуват от крачето на детето и дават добри стоки, а не китайски.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.01.16 10:13#5К. ТодороваК. ТодороваНовакРегистрация: 16.10.15Град: -Отговори: 9от: Нови сайтове за онлайн пазаруване?Аз също залагам на онлайн магазините, има всичко, даже вече имам чувството,че е по-сигурно да се пазарува онлайн отколкото във физически магазин. Аз лично последно си поръчах от banana.bg едни страхотни кухненски ножици и от kozelat.com - рециклирани лаптопи и компютри. За сега съм много доволна от пазаруването онлайн, дори и нещо да не е както трябва, винаги са ми връщали парите или заменяли стоката, даже и от Китай, когато си поръчвах.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest