Ezine.bg»Форум»Бременност и раждане»Много искам дете, но ме е страх

Много искам дете, но ме е страх

  • 20.04.15 02:42#1Симона ДудеваСимона ДудеваНовакРегистрация: 10.12.14Град: АбланицаОтговори: -Много искам дете, но ме е страхздравейте много се колебаех дали да пиша но започнах Исками се да споделя моята история за това как да кажа на наще че ще имаме дете със моя приятел А ние със моя приятел живем на семейни начела от 3 години но сега искаме да си имаме дете но незнам нашите как ще го възприемат кажете ми как да постъпя аз го искам това дете много защото с моито пати много се обичаме
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.04.15 11:47#2човекачовекаНовакРегистрация: 08.05.14Град: -Отговори: 32от: Много искам дете, но ме е страхти не си добре , как въобще е възможно да се притесняваш за такива глупости , щом се обичате и искате за дъздавате деца супер , а твоят приател ако е сериозен може и да ти предложи тиа семейни начала са педалска работа от страх , трябва малко топки да имате с мъжа ти и се съберете както си му е редаОтговорОтговор с цитат
  • 08.06.15 02:31#3VesyVesyНовакРегистрация: 08.06.15Град: ПловдивОтговори: 4от: Много искам дете, но ме е страхРодителите ти ще се зарадват за детето, бъди сигурна! Да, ще се притесняват за теб, но и ще се радват, особено ако виждат, че си щастлива и че мъжа до теб е сериозен.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.15 05:38#4Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Много искам дете, но ме е страхМисля че на твоите родители им е пределно ясно, че след като живеете 3 години заедно, сигурно правите това-онова и резултатът все някога ще е бебе. А и няма как да не се зарадват. Виждала съм хора, които са били супер против и при вида на малкото ангелче забравят всички предразсъдъци :blush:ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest