Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Баща ми ме бие от 5 годишен. Бие много и майкa ми!

Баща ми ме бие от 5 годишен. Бие много и майкa ми!

  • 28.04.15 10:46#1владиславвладиславНовакРегистрация: 28.04.15Град: БлагоевградОтговори: -Баща ми ме бие от 5 годишен. Бие много и майкa ми!Имам проблем! От 5 годишен баща ми ме бие (в истинския смисъл на думата)! Все за глупости като това че гледал телевизия и съм му сменил канала или че мразя да ми бият ваксина! Бие много и майкa ми! Не пие от 15 години! Януари нашите се скараха и щяха да се разделят и се зарадвах (от 5 годишен не го обичам), но на следващият ден се сдобриха и се ядосах и той ме удари в черния дроб нарита ме и отидох му пусна жалба (беше ме страх винаги ме е било, но сега събрах смелост) от тогава вкъщи стана вече ад! Иначе нe съм лишен от подаръци, но той е непоносим на моменти!Написах тази история, за да ми олекне и за съвет! Критиките също са полезни, защото и те може да помогнат!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.04.15 03:03#2човекачовекаНовакРегистрация: 08.05.14Град: -Отговори: 32от: Баща ми ме бие от 5 годишен. Бие много и майкa ми!абе ташак как може да пуснеш жалба срещо баща си , въпреки че ако няма кой да те защити може и да е нормално , не се карай с баща си един ден ще съзрееш и ще осъдиш това поведение но не се доказвай на него а гледай да се изучиш и да успееш в живота после всичко ще се оправиОтговорОтговор с цитат
  • 17.05.15 11:47#3усмивкаусмивкаНовакРегистрация: 22.09.13Град: -Отговори: 2от: Баща ми ме бие от 5 годишен. Бие много и майкa ми!Според мен долният коментар е супер нелогичен. Като цяло си постъпил правилно като си пуснал жалба, лошото е, че той не е обърнал внимание в положителна посока. Бори се, защото никой не заслужава да бъде малтретиран! Само се чудя що за майка имаш и до колко ти е такава. Що за човек трябва да си, за да гледаш безучастно как без причина бият детето ти и теб самата, а същевременно да не правиш нищо. Моят съвет е да започнеш да тренираш! Храни се здраво, заякни, гледай бойни клипове и се научи да се защитаваш. Щом види, че не може да се добере до теб ще престане. Покажи му, че вече си мъж и не те е страх от него, иначе ще те тъпче цял живот. Успех! ОтговорОтговор с цитат
  • 18.05.15 02:18#4Daniela Krasimirova GeorgDaniela Krasimirova GeorgНовакРегистрация: 27.11.13Град: -Отговори: 1от: Баща ми ме бие от 5 годишен. Бие много и майкa ми!здрасти много добре си постъпил.Ти не си някакво животно да те бие като магаре,а ти си и момче ще станеш един ден баща.Аз съм момиче и при мен не баща ми,а майка ми ме биеше много от както станах на 17 ме истърваха тотално започнах да живея с приятеля ми и станах самостоятелна от тогава тя разбра,че вече не може да ме команда след още 10 години те се разведоха.И сега живея при баща ми със семейството ми.Та идеята е такава,че имаш няколко варианта или да живееш сам не при тях или да идеш в дом защото като нямаш 18 може да идеш в такава институция което не е много добре.Така,че завършвай отивай в големия град започвай работа и висше и тове е спасението да си самостоятелен и не при тяхОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest