Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Каза ми, че родителите му не искат да сме заедно

Каза ми, че родителите му не искат да сме заедно

  • 01.06.15 08:11#1emiemiНовакРегистрация: 30.05.15Град: ВарнаОтговори: -Каза ми, че родителите му не искат да сме заедноЗдравейте! Със сълзи на очи искам да ви споделя моята история. На 20 години съм. От 8 месеца имам връзка с едно момче, което срещнах в университета, той също е на 20. В началото всичко беше добре. Знаех, че не е за мен, но много бързо се привързах към него и се влюбих. По неговите думи той също имаше чувства към мен. За много кратко време заживяхме заедно. Разбирахме се чудесно и той ме представи на семейството си, което "уж" много ме хареса.

    Дойде и време за коледните и новогодишни празници и както всички студенти и ние имахме ваканция. Месец преди това бяхме решили на Нова година да сме заедно, но ето че ваканцията наближи и той ми съобщи, че искал да бъде само с родителите си. Нещата обаче се развиха по друг начин. Преди ваканцията се разделихме със сълзи на очи, а когато тя настъпи, като че ли ме забрави тотално. Пречех му като му звъня, а аз му звънях най-много по 2 пъти на ден, дори е имало дни когато не го търсех. Според него му досаждах. Беше отишъл на дискотека с приятели, от които после научих че е бил с някаква. По негови думи само са танцували, но аз знам че не е било така. Изведнъж реши на Нова година да е с двама приятели, като мен естествено не ме искаше, а е завел въпросното момиче там. Това беше една от най-ужасните ваканции, прекарани в сълзи и депресия от моя страна. След ваканцията, той дойде със сълзи на очи, защото го бях зарязала и аз естествено му простих, защото го обичам и защото ми каза че е много зле със сърцето и трябвало аз да съм до него.Уж не можел да издържи.Така бяхме заедно през сесията, която беше 2 седмици, а след нея следваше междусеместриална ваканция от месец и половина. Понеже сме от различни градове и той ми обеща да идва, а аз бях съгласна да ходя там всяка седмица дори и за ноколко часа да се видим. Една наша обща приятелка го пита какво ще прави на Св. Валентин, а той си измисли много глупаво оправдание, че трябва да бъде на село и не знае дали ще се видим, а всъщност това беше лъжа. Още през първата седмица от ваканцията моите мъки и страдания се започнаха отново. Още тогава той потърси бившата си и започна да контактува с други момичета, а на мен казваше да не се вземам толкова насериозно.От негова страна само получавах обиди,игнорираше ме и не искаше да се виждаме с предтекст, че неговите родители не го били пускали при мен и не ме били искали там.Бях много зле с нервите и имах симптоми на бременност - гадене, повръщане,голям апетит.Казах му го в момент, когато той се опита да ме зареже, след което веднага започна да му става зле, както на него,така и на майка му, защото му казах, че не съм способна да убия човешки живот ако е така.Измисляше си истории на които аз се чудех дали да вярвам, само за да ме задържи, но да не контактува с мен. Уж го били преследвали някакви и го били заплашвали и за да не навредят на мен, той не искал да имаме контакт, докато не се приберем в Русе(там където учим).През това време той е излизал с други, а аз се разболях и ме приеха в болница, точно на датата, когато правехме 5 месеца.От цялата тази история страдах аз и моите родители, които преживяха всичко с мен и ме виждаха как плачех и се измъчвах денонощно.Не се хранех, почти не спях,не приемах течности и не исках да излизам с приятели. С всичко това си докарах няколко много сериозни заболявания.Като научи това,веднага започна да ме търси уж че е загрижен за мен, но не дойде да ме види защото майка му не му позволявала. На Св. Валентин бях сама в болницата, а той е бил с друга. И това мина и започна втори семестър. Пак се срещнахме и аз реших да не се ядосвам и да му простя, защото в противен случай ставах все по-зле. Той се държеше прекрасно с мен. Отделяше ми нужното внимание,грижеше се за мен,глезеше ме.Аз също се държах добре с него. Грижех се за него. Обичах го повече от преди. Преди месец той ми беше предоставил паролата си за фейсбук, както и аз моята на него и реших да проверя какво си е писал с негови приятели. Останах изумена!

    Още от самото начало ми е изневерявал с една, после имаше снимки където спи в някакво легло с друга, а и на всичкото отгоре е писал на негов приятел,ч е иска да се отърве от мен.И въпреки, че бях отново съсипана и че ми е изневерявал както и често ме удряше аз му простих. Този път по-добре се държеше.Миналата седмица ми подари годежен пръстен и ми предложи да се оженим.Искахме лятото да живеем заедно.Родителите му уж бяха съгласни.И сега се случи най-тежкото.Дойде лятната ваканция той се прибра и имахме уговорка след седмица да отида и аз при него. Намерих си работа там. Съобщих на родителите си и на приятелите си, че ще живея с него и уж всичко беше идеално и той ме чакаше. Изведнъж вчера ми каза, че не иска да сме заедно лятото, че майка му не искала да живея у тях, а той си има собствено жилище в което пак не искала да живеем с него. Той ми каза, че тогава ще живеем в Русе, само да си намерим работа и аз естествено започнах веднага да търся. След няколко часа ми каза, че не иска и там. Не иска никъде освен в неговия град. И след като знае, че аз там няма къде да живея ми каза да си намеря квартира там. Естествено и на това бях съгласна, стига да сме заедно. Той не искаше да сме заедно и на квартира. Искаше да съм там сама, в непознат град, но и да не се виждаме, защото майка му не искала. И понеже аз му звънях да искам да поговорим и да измислим някакво решение да сме заедно или поне да получа логично обяснение защо тези хора правят така, чух тази жена да се изпровиква, че съм я тормозела, като звъня на него. И снощи ми звънна и ми каза, че родителите му не искат да сме заедно и това беше последния път в който му чух гласа. Днес аз, както и наши общи приятели му звъняхме и му писахме доста пъти но без отговор.Не си намирам място.Само плача, от вчера не съм спирала, а снощи станах много зле.Не го разбирам уж е голям човек, а прави така,а и нали се сгодихме.Не може просто ей така да ме остави.Моля някой за съвет. :cry:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.06.15 12:58#2AniAniНовакРегистрация: 08.06.15Град: -Отговори: 2от: Каза ми, че родителите му не искат да сме заедноМомиче, какво правиш още с този човек? Оставяй го и се спасявай преди да почне да омайва пак със сладки приказчици и да се ожениш за него. Казваш, че ти е посягал, виждаш го с други жени. Това изобщо не мога да го разбера, как може да обичаш и да прощаваш на някой, постъпващ така с жена. Оставяй го колкото се може по-бързо, гледай си лекциите и учението и не се занимавай изобщо с такъв тип хора!!! :s: ОтговорОтговор с цитат
  • 11.06.15 12:45#3borqnaborqnaНовакРегистрация: 06.09.13Град: ПерникОтговори: 1от: Каза ми, че родителите му не искат да сме заедноНе знам,какво да ти кажа.Сама си правиш гавра със себе си,той те прави на маймуна и се подиграва с теб,а ти му сваляш звезди,недей така моето момиче,не бъди толкова глупава,живота е пред теб,такива боклуци много.Майка му не му давала да е с теб,чисти измислици.Горе главата и не се връщай никога назад,този заслужава,ако го видиш на пътя паднал да минеш през него,да му се изплюеш в лицето и да го отминеш.ОтговорОтговор с цитат
  • 18.08.15 10:15#4axiniaaxiniaНовакРегистрация: 18.08.15Град: СофияОтговори: 5от: Каза ми, че родителите му не искат да сме заедноне мога да повярвам ,че на днешно време има такива момичета.скъпа...,как може така да подценяваш себе си, имай малко повече самочувствие и себеуважение...малко ли хубави момчета има :y: :y: :y:ОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.15 04:02#5Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Каза ми, че родителите му не искат да сме заедноМомичето е влюбено, в днешно време подобни истории са повече от ежедневие. Момиче, той те използва, изпива ти емоционалната енергия, съсипва те. Ами хвани някой приятел, да те закара до неговия град, до тях, до майка му, разберете се очи в очи, хвърли му пръстена и не се занимавай повече. Разбери, че подобни хора НЕ се променят. Той пак ще се върне, като започне новата учебна година, не се безпокой. Най-вероятно му помагаш за уроци, лекции..това го устройва. А ваканциите - той ги прекарва с друга. До кога ще търпиш това??? И да ти посяга - това е висшето падение на мъжа. Сама си прави изводите.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.15 07:32#6axiniaaxiniaНовакРегистрация: 18.08.15Град: СофияОтговори: 5от: Каза ми, че родителите му не искат да сме заедноразкажи ни какво се случва с теб сега...ОтговорОтговор с цитат
  • 17.11.15 05:45#7ИнкогнитаИнкогнитаНовакРегистрация: 17.11.10Град: -Отговори: 1от: Каза ми, че родителите му не искат да сме заедноЗдравей,това с родителите и на мен ми се случи преди 2 години.Беше връзка от разстояние.Той от Кубрат,аз от Русе.Бяхме на една възраст.Семейството му отначало уж много ме хареса,докато на пазниците по НГ не отидохме на селото му.Баба му направи така,че да ни раздели.Не сме си подхождали на външност,какво щели да кажат хората на село (той висок,аз ниска).Баба му заплашила,че ще изгони техните от апартамента,в който живеят (понеже е на нейно име)ако не ме остави.Връзката продължи месец и половина,почти два.Този човек не те заслужава.Ако още не си го оставила,остави го.Такива мъже,които слушат родителите си и не държат на жените в живота си,не са мъже.От година и половина си имам нов приятел,щастливи сме заедно,чакаме бебенце.Живота не приключва с тази връзка.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest