Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Как да се запозная с нови хора?

Как да се запозная с нови хора?

  • 07.06.15 06:13#1АнонимностАнонимностНовакРегистрация: 07.06.15Град: -Отговори: 1Как да се запозная с нови хора? Здравейте, аз съм момиче на 14 години, 7 клас и имам проблем. Аз нямам много приятели,но като цяло съм общителна. Не знам как да се запозная с нови хора и да създам приятелства понеже от училище се с карахме с едно момиче и тя направи така,че целят клас да не ми говори. И тогава разбрах,че ми трябват нови приятели. Моля ви помогнете ми с вашите съвети.
    Благодаря ви предварително!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.06.15 10:36#2AniAniНовакРегистрация: 08.06.15Град: -Отговори: 2от: Как да се запозная с нови хора? Хаха не знам защо ти трябват много приятели. Аз лично имам 2 най-добри приателки и това е. А с тях мога да споделям всичко. Преди няколко години имах 25-30 "приятели" и беше страшна драма. С възрастта ще осъзнаеш, че не е важно да имаш мнпого приятели, а да са истински. Но пък ако толкова държиш да имаш повече "приятели" опитай да се сближиш с повече хора от класа или от съседни класове, предлагай им да излизате заедно така те ще те запознаят с техните приятели. ОтговорОтговор с цитат
  • 08.06.15 11:56#3АнонимностАнонимностНовакРегистрация: 07.06.15Град: -Отговори: 1от: Как да се запозная с нови хора? Мерси много за съвета, който ми даде!ОтговорОтговор с цитат
  • 08.06.15 02:03#4VesyVesyНовакРегистрация: 08.06.15Град: ПловдивОтговори: 4от: Как да се запозная с нови хора? Аз бих те посъветвала да се запишеш на нещо извънкласно - народни танци, фитнес или някакви други уроци. Там ще се запознаеш с хора на твоята възраст и ще създадеш познати извън училище. Но не забравяй, че приятел с някого не се става за 2 дни. Бъди търпелива и ще се получи. Успех! :y:ОтговорОтговор с цитат
  • 28.08.15 09:37#5MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 88от: Как да се запозная с нови хора? В социалната мрежа може да се запознаеш с много нови хора, също така ако излизаш, както Vesy_H каза извънкласните занимания са доста добра идея. Успех!ОтговорОтговор с цитат
  • 07.10.15 05:20#6miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 66от: Как да се запозная с нови хора? Няма как един човек да промени мнението и нагласата на целия клас към теб. Опитай да поговориш с някои от тези деца, защото не може да не говориш с никого в класа. Ако се наложи, поговори с тази твоя приятелка, не може да е толкова зле ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest