Ezine.bg»Форум»Време за мъже»Мъжката наглост

Мъжката наглост

  • 14.07.15 06:30#1ХХНовакРегистрация: 16.06.15Град: -Отговори: 2Мъжката наглостЗдравейте!
    Искам да ви споделя как се чувствам много често напоследък . На 23 години съм.. и не мисля,че съм нещо повече от останалите! Имам нормално ежедневие ,ходя на работа ,излизам и т.н
    През деня не слагам грим и токчета и се обличам прилично. Но въпреки това ежедневно съм обект на закачки, подсвирквания и т.н от момченца,мъже и такива на годините на баща ми ..
    Направо откачам ,как може така просташки да се държат?! Понякога,когато ходя и усещам , как ме гледат и се чувствам,като парче месо ..желано от гладни вълци. Не мога да ви опиша колко ми е гадно .. С приятелки сме си разказвали до какви ли не крайности е стигала мъжката наглост и не разбираме защо така се държат?! Скоро както си вървя към работа по главна улица ,разминавайки се с един мъж той посегна към мен и ме ощипа и не реагира по никакъв начин на крясаците ми..представяте ли си..?!?! После разбирам за още 4 колежки ,които са се разминали с този извратеняк и на тях така е направил. Направо не знам какво да ви кажа - потресена съм. Какво става с мъжете...толкова ли са полудели наистина.....защо се държат така с нас?!?! ....
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.07.15 10:08#2човекачовекаНовакРегистрация: 08.05.14Град: -Отговори: 32от: Мъжката наглостпросто сега започваш да разбираш че живееш в мъжки свят, а особенно ако си от жените които не искат да бъдат третирани като секс устройство и уважаващи себе се ще имаш проблем с простаците които си мислят че само защото имат пишки и малко мускули без мозък заслужават всички жени да бъдат опиянени от чара им ,кво да ти кажа търси си мъж които те гледа в устата и го уважавай заради такъв е животаОтговорОтговор с цитат
  • 07.10.15 05:33#3miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 66от: Мъжката наглостЗа жалост, това няма да спре. Явно изглеждаш добре и предизвикваш най-животинското у мъжете. Имах същия проблем...от години приятелки и дори сестра ми отказват да ходят с мен по улиците, именно заради постоянното подвикване и свирканията на колите. В един момент спря да ми пука. Естествено, някой като ме вбеси много, викам по него, някои и шамари са си отнасяли, така че свиквай. И изгради свой начин да се справяш ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest