Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Сега желая друг и не мога да се позная

Сега желая друг и не мога да се позная

  • 05.08.15 09:52#1СофияСофияНовакРегистрация: 31.03.13Град: -Отговори: 2Сега желая друг и не мога да се познаяЗдравейте, бих искала да помоля за съвет... студентка съм, и имам приятел от почти три години и живеем заедно... той е първия мъж в живота ми и мислех, че съм срещнала голямата любов... в началото всичко беше много красиво, но впоследствие си проличаха различията... през последните няколко месеца все се караме, а той работи всеки ден от два месеца насам... разбирам го и се опитвам да го подкрепям и да му помагам за всичко, въпреки че и аз съм заета /уча две специалности едновременно/... в началото той беше страстен и емоционален като мен, но от няколко месеца, е безразличен, не изразява чувствата си... веднъж в годината ми подарява цвете, никога не ме е канил на танц, но мислех, че това не е толкова важно... той си е втълпил, че искам 24/7 да съм с него и че го юркам за всичко, а не е така, не искам много, само елементарни жестове на внимание - някой закачлив смс, но не само някоя емотинконка-убий номер /в началото ми пращаше любовни смс-и/, някоя мила дума, не помня от кога не ми е правил комплимент... казваше ми, че не съм социална, защото не излизам много, а аз просто винаги съобразявах излизанията си с него и дори пренебрегвах приятелите си, за разлика от него и когато станах "социална" и го направих стана проблем... когато отидох на разкопки за няколко седмици това лято, се видях с един колега, който ме сваля от първи курс, но аз винаги съм била безразлична и имах очи само за моя приятел... но сега се почувствах привлечена от колегата си и как няма като той прави това, което трябва да прави приятеля ми и то от сърце... почувствах се желана, почувствах се жена, за първи път от много време насам... защото вкъщи съм просто онази, която пере, чисти, готви /секс не сме правили с приятеля ми от два месеца, но аз не съм с него за това и бих пренебрегнала този факт/, но малките жестове на внимание не отнемат много време... целунахме се с колегата и почти до секс стигнахме, но аз отказах... почувствах се адски виновна, предателка и жалка, защото не съм такъв човек... и се ужасих от това което щях да направя... аз обичам приятеля си и не искам да го изгубя, но не е нормално да се опитвам само аз да съживя умрялата ни връзка от сивото ежедневие... имам чувството, че и да види, че ме губи нищо няма да направи и той ми го е казвал, но не с тези думи, а знае, че и има и други, които ме харесват... наскоро ми каза, че сме от различни светове, защото аз уча, а той работи на бензиностанция... когато се прибрах от разкопките, баба му почина и още повече се затвори в себе си... аз бях до него, зарязах всичко, за да го подкрепя... намирах всякакви оправдания за поведението му, включително и заради това с баба му, но аз го разбирам по-добре от всеки друг - нямам родители, отгледана съм от баба и дядо, дядо почина преди няколко години, а баба е болна от рак... знам какво е да загубиш близък, да не си имал възможност да го познаваш дори и да трепериш да не загубиш някого, разбирам всичко, но знам и че това трябва да сплоти и обедини хората, а тук е обратното... нищо не се е променило, откакто се върнах от разкопките, ината тук е по-силен от чувствата явно... мисля, че започвам да харесвам колегата си все повече, но все още обичам приятеля си, и се чувствам ужасно от това, което щях да направя, но може би той сам го е допуснал, защото ако поне мъничка проява на обич имаше, нямаше и да си помисля за друг, както и през предишните години... а сега желая друг и не мога да се позная... в мен ли е грешката, моля дайте съвет... толкова съм объркана и незнам какво да правя :cry: :cry: :cry:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.08.15 10:01#2axiniaaxiniaНовакРегистрация: 18.08.15Град: СофияОтговори: 5от: Сега желая друг и не мога да се познаямного често първата любов е изгаряща, но само след няколко години хората си стават безразлични,дори ако сключат брак често живеят като по задължение,което всъщност е ужасно. при вас се касае за избор...бъдете по -смела ,но и по- внимателна...по-разумна .послушайте сърцето си и смело напред! :kiss: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest