Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Аз съм семеен на 47 г, а се влюбих като глупак в по-млада колежка

Аз съм семеен на 47 г, а се влюбих като глупак в по-млада колежка

  • 23.08.15 01:12#1Потребител#160815Потребител#160815НовакРегистрация: 23.08.15Град: -Отговори: 2Аз съм семеен на 47 г, а се влюбих като глупак в по-млада колежкаПредполагам, че това е до болка позната история. Не знам дори защо пиша тук. Но няма на кого да споделя. Влюбих се в колежка, която е с много по-млада от мен. И двамата сме семейни. Аз имам 2 деца, тя също. Аз съм влюбеният. Тя знае, но ме избягва, защото и двамата сме с едно и също разбиране - ако му отпуснем края, то ще е сериозно и ще провалим браковете си и ще наскърбим много хора. Най-вече децата ни.

    Аз съм на 47 години и ще ми е трудно тепърва да създавам ново семейство, да ставам отново баща на общо дете... Изобщо...! Но съм полудял по нея. Кажете някакво лекарство, за бога! Не съм предполагал, че ще полудея така от любов на тези години.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.08.15 05:09#2greenapplegreenappleНовакРегистрация: 02.12.14Град: СофияОтговори: 5от: Аз съм семеен на 47 г, а се влюбих като глупак в по-млада колежкаЗдравейте. Погледнете, моля, историята "Какво става с мен?"

    Там съм отговорила и до Вас.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.09.15 09:08#3cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Аз съм семеен на 47 г, а се влюбих като глупак в по-млада колежкаprosto q obi4aiОтговорОтговор с цитат
  • 09.09.15 05:15#4MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 88от: Аз съм семеен на 47 г, а се влюбих като глупак в по-млада колежкаЗабрави за нея, не я чувай, няма смисъл да разваляш семейството си.ОтговорОтговор с цитат
  • 09.09.15 06:15#5Потребител#160815Потребител#160815НовакРегистрация: 23.08.15Град: -Отговори: 2от: Аз съм семеен на 47 г, а се влюбих като глупак в по-млада колежкаТрудна работа. Работим заедно. Трябва да напусна, а харесвам работата си и ми носи добри доходи.
    Прописах за чувствата си и за нея. Вече близо 200 страници съм изписал. Даже си харесвам писанията. Но пък колкото повече пиша, толкова повече пощурявам по нея. Но не мога да спра и да пиша за нея.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.09.15 04:56#6monny_bmwmonny_bmwНовакРегистрация: 13.11.13Град: СофияОтговори: 13от: Аз съм семеен на 47 г, а се влюбих като глупак в по-млада колежкаЗнам, че никак не ти е лесно. В повечето случаи нещата се случват, без дори да сме ги искали. Както сам казваш, на 47 си. Не си някое хлапе, което не знае какво иска. Не прави глупости, преди да си помислил дали изобщо си заслужава да загърбиш семейсвото си заради "грешка". Пределно ясно ми е, че не можем да заповядваме на сърцето си. Моят съвет е първо да помислиш и тогава да действаш, защото последствията може да са непоправими. Успех ! Ако имаш желание, пиши ми да ти оставя имейла си за да си поговорим ОтговорОтговор с цитат
  • 15.09.15 10:27#7cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Аз съм семеен на 47 г, а се влюбих като глупак в по-млада колежкаobi4aite se i ne davaite na nikoi da vi razdeliОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest