Ezine.bg»Форум»Дом»Бащата на детето ми е пълен алкохолик и ме тормози

Бащата на детето ми е пълен алкохолик и ме тормози

  • 25.08.15 10:08#1Потребител#160879Потребител#160879НовакРегистрация: 25.08.15Град: СофияОтговори: -Бащата на детето ми е пълен алкохолик и ме тормозиЗдравейте реших и аз да споделя моята история. Аз съм на 30 години, имам дете на 4 години, но живота ми е пълен ад. Човека с когото живея (бащата на детето ми) е пълен алкохолик. Принудени сме да живеем в постоянни скандали. Ако го напусна ще трябва да се прибера в провинцията, тъй като със заплатата,която изкарам не е достатъчна да си позволя да плащам квартира. В момента работата,която работя ми харесва. Колегите са супер и честно казано не искам да се разделя с тях. Подложени сме на постоянен тормоз, но не знам какво бъдеще мога да имам аз, а и детето ми в провинцията. А лошото е, че когато въпросния човек изтрезнее аз го съжалявам. Моля ви дайте ми съвет. Вие какво бихте направили на мое място. Благодаря ви!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.09.15 01:24#2човекачовекаНовакРегистрация: 08.05.14Град: -Отговори: 32от: Бащата на детето ми е пълен алкохолик и ме тормозиако не искаш да си с тоя го напусни толкова е просто , не го използвай зашото си в нужда или зависима грозно е , намери начин да се махнеш и да живееш добреОтговорОтговор с цитат
  • 07.10.15 06:03#3miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 66от: Бащата на детето ми е пълен алкохолик и ме тормозиОпитвала ли си да говориш с него, на трезво. Обясни му, че трябва да се промени, ако не заради теб, поне заради детето. Нека потърси помощ. Ако ли не, варианта наистина е да го напуснеш, но наистина помисли какъв би бил животът ти в провинцията. Не е толкова зле по принцип, спокойствие, по-ниски цени, ако имаш роднини - те ще ти бъдат опора. Успех!ОтговорОтговор с цитат
  • 11.05.18 12:59#4Потребител#203114Потребител#203114НовакРегистрация: 15.12.17Град: -Отговори: 50от: Бащата на детето ми е пълен алкохолик и ме тормозиКак вървят нещата?ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest