Ezine.bg»Форум»Време за мъже»Дали ме харесва или не

Дали ме харесва или не

  • 28.09.15 07:35#1nadqnadqНовакРегистрация: 28.09.15Град: СофияОтговори: 2Дали ме харесва или неЗдравейте, искам да задам един доста често задаван въпрос. Дали ме харесва или не? Има едно момче от моя клас което ме базика, дразни или се опитва да ме изнерви. Ама непрекъснато. Това знаци ли це ме харесва защото аз го харесвам и искам да разбера какво да правя. :blush: :love:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.10.15 05:28#2miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 66от: Дали ме харесва или неПо принцип това са знаци, че те харесва, но по-добре изчакай, преди да му кажеш за твоите чувства. Много по-интересно е нещата да продължат по този начин, дразнете се, смейте се, говорете си, пък ако е писано - опознайте се и .. кой знае :wink:ОтговорОтговор с цитат
  • 13.10.15 03:49#3Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Дали ме харесва или неПо наше време беше - ако те рита или те скубе, значи те харесва ОтговорОтговор с цитат
  • 28.10.15 06:07#4nadqnadqНовакРегистрация: 28.09.15Град: СофияОтговори: 2от: Дали ме харесва или неА също така той говори с мен по васякакви теми скубе ме понякога е много груб а понякога доста мил но една седмица след написаното тук той си намери гадже и днес когато му казах че искам днес да стои далеч от мен за един ден той каза че няма дали е нарочно го прави за да ме дразни нарочно или ме харесва а,и те двамата станаха гаджета защото всички ки карах а после това момиче ми каза че му е казала ДА по принуда аз исках да му кажа но всички знаят че го харесвам и когато дречем той ме дразни а аз му отвърна всички казват че го свалям а не е така аз дори помогнах да го сватосат с това момиче и искам да му кажа че тя не го харесва ще изглеждам като ревнива лигла а аз просто не искам той да страда но не мога да гледам как тя го мами защото после ще се чувствам гадно че не съм му казала ПОМОЩ!!!!!!! :cry: ОтговорОтговор с цитат
  • 30.10.15 04:49#5miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 66от: Дали ме харесва или неЕми, тя като му е казала, че е казала Да по принуда, той все някога ще се осъзнае и ще се разделят. Даже си мисля, че тя ще го остави първа, тъй като явно не го харесва. Нужно ли е ти да му казваш, като явно тя самата му е казала вече :blush:ОтговорОтговор с цитат
  • 11.11.15 03:38#6nadqnadqНовакРегистрация: 28.09.15Град: СофияОтговори: 2от: Дали ме харесва или неДа,но тя не му го е казала а той не знае.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.01.17 12:09#7LunaLunaНовакРегистрация: 07.01.17Град: ПанагюрищеОтговори: 5от: Дали ме харесва или неСигурно те харесва щом толкова те дразни.И мен ме дразни едно момче от моя клас,но то няма как да ме харесва! И аз не го харесвам.Той е друго момче.Тези момчета са различни.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.01.17 12:16#8LunaLunaНовакРегистрация: 07.01.17Град: ПанагюрищеОтговори: 5от: Дали ме харесва или неАз харесвам друго момче от моя клас,не сьм му го казвала.То май е влюбен в друго момиче.Те постоянно си говорят,но не знам дали тя го харесва.Наистина си падам по него! ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest