Как да запазим телефона си?

• 20.10.15 02:11#1monika666monika666Регистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 88Как да запазим телефона си?В днешно време почти всички хора си купуват нови телефони и след два месеца решават, че трябва да си купят нещо по-хубаво и по-скъпо. За разлика от тях аз имам телефона си от 3 години, нямам нужда да давам излишни пари, след като този, който имам ми влиза в употреба. За мен е важно да запазя телефона си и да ми бъде от полза, колкото се може по-дълго. Четох в нета и намерих тази статия http://gsmservice24.com/kak-da-udylzhim-zhivota-na-mobilniyat-si-telefon-syveti-za-ikonomiya/ , от която научих нови неща за телефоните. А вие от колко време имате своя телефон?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.10.15 05:13#2plami_amplami_amРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 196от: Как да запазим телефона си?Ами моя е на няколко месеца, но със сигурност ще го използвам поне 2 години - до тогава ще го изплащам Иначе аз съм фен на новите модели, но никога на живот и смърт. Когато имаш възможност - тогава, ако не - залагаш на по-стар модел със същите характеристики - разликите не са толкова фатални. ps:ОтговорОтговор с цитат
  • 04.03.18 01:10#3bibidani84@abv.bgbibidani84@abv.bgРегистрация: 04.03.18Град: СофияОтговори: 1от: Как да запазим телефона си?ОтговорОтговор с цитат