Ezine.bg»Форум»Външен Вид»С какво да помогна на косата си??

С какво да помогна на косата си??

  • 26.10.15 11:53#1МоникаМоникаНовакРегистрация: 01.04.14Град: -Отговори: -С какво да помогна на косата си??Здравейте, едва ли въпроса ми е подходящ за сайт-а, но все пак искам да попитам за адекватно мнение и евентуално съвет по въпроса ми. А той е; Знаете ли някакъв шампоан, маска или нещо подобно, което да спомага на косата да расте по-бързо? Прочела съм наистина адски много теми в интернет свързани с различни маски и т. н за бързия растеж на косата и дори си записах няколко, но темите са от доста време а може да е излязъл още някой продукт подходящ за растежа на косата. Проблема е в това, че моята коса е много къдрава, среша ли я-ставам като метла. . .

    Тънък косъм (от както се помня) а и не е особено гъста. Третирана е с много бои, като от руса съм се боядисвала черна и обратното (голяма грешка). . а сега на всичкото от горе, реших че трябва и да експериментирам и да си подстрижа бретона сама. Наистина получи се нещо между оплешивяваща жена и мокро куче. . . Не знам какво да правя, не знам и какво съм очаквала, но е факт, че много прецаках работата . Моля ако някой знае нещо помагащо за възстановяването на косата, нека го напише. Знам, сама съм си виновна, но наистина бих се зарадвала, ако някой помогне било то и само със съвет, знам ли :blush:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.10.15 06:16#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: С какво да помогна на косата си??Единственото нещо, което възстанови косата ми след подобно боядисване и по-точно функцията ѝ да расте нормално, бе хининовият шампоан. В началото използвах хининова вода, но тя изисква постоянство, а аз често я забравях или свършваше прекалено бързо. За това - директно и само хининов шампоан - него няма как да го забравиш. И не се лъжи - купувай българския, той е най-евтин и най-ефективен. Ако имаш излишни пари, разбира се пробвай и от скъпите, но не мисля, че има разлика, дори напротив, накрая може да се окажат по-слабо ефективни. За сухия косъм - кристали, ампули, има и подходящи спрейове, попитай в козметиката за такива, подходящи за твоя тип коса ( ходи само в специализирани козметики или препоръчани от приятел - в масовите се предлагат неща за обща употреба и често са големи боклуци). :blush:ОтговорОтговор с цитат
  • 10.12.15 10:14#3К. ТодороваК. ТодороваНовакРегистрация: 16.10.15Град: -Отговори: 9от: С какво да помогна на косата си??Аз си правя много маски за коса с различни масла и съм много доволна, но най-вече подрязване.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.12.15 11:16#4ЛиЛиЛиЛиНовакРегистрация: 26.12.15Град: СофияОтговори: 1от: С какво да помогна на косата си??Маска с хума пробвай,действа много добре.ОтговорОтговор с цитат
  • 26.03.16 11:30#5MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 88от: С какво да помогна на косата си??Може ли да ми кажете някоя домашна маска за коса против омазняване? Косата ми преди беше супер суха, а сега много бързо се омазнява..ОтговорОтговор с цитат
  • 27.02.17 12:16#6Потребител#164318Потребител#164318НовакРегистрация: 02.01.16Град: -Отговори: 5от: С какво да помогна на косата си??Много мои приятелки използват конски шампоан и са много доволни, явно наистина има ефект.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.02.17 06:34#7Потребител#186190Потребител#186190НовакРегистрация: 22.02.17Град: -Отговори: 8от: С какво да помогна на косата си??Да, готин е.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest