Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Как да му кажа, че го обичам

Как да му кажа, че го обичам

  • 03.11.15 08:34#1petyapetyaНовакРегистрация: 03.11.15Град: -Отговори: -Как да му кажа, че го обичамЗаедно сме от 5 месеца, вътрешно усещам че има чувства към мен, но не ми го казва...вече съм сигурна че го обичам, но се притеснявам от реакцията му ако му ако му кажа. няколко пъти съм имала възможност, но не съм се осмелявала. знам че не е от хората които лесно изказват емоциите с думи и честно казано вътрешно не ми пречи ако не ми отговори че и той ме обича, нооо все пак предполагам че няма да ми е приятно ако не ми го каже... да му го кажа ли направо и как да реагирам ако той не ми го каже???
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.11.15 12:12#2miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 66от: Как да му кажа, че го обичамАз мисля, че човек винаги трябва да казва това, което чувства, независимо какво му казва разума и колко наранен може да е след това. Така че действай, пък да става каквото е. :wink: Пък ако не ти отвърне, здраве да е - има и други  ОтговорОтговор с цитат
  • 08.11.15 08:35#3Потребител#162759Потребител#162759НовакРегистрация: 08.11.15Град: Горна ОряховицаОтговори: 13от: Как да му кажа, че го обичамЗдравей, била съм в твоята ситуация и от твоята страна и от другата...та мога да ти кажа, че за да се чувстваш по-добре му го кажи, а винаги за едната страна съществува риск от това да не ни отвърнат в самото начало, това е нормално не се плаши ОтговорОтговор с цитат
  • 17.12.15 12:49#4Мери ЖелязковаМери ЖелязковаНовакРегистрация: 17.12.15Град: СофияОтговори: 1от: Как да му кажа, че го обичамЗдравей, Petya. От скромният ми опит с мъжете мога да твърдя, че ако чакаш той да ти каже, че те обича - е, ще има да почакаш. Мъжете, за жалост, показват любовта си, а не я изказват на глас. Щом забележиш жестовете му и "скритото" послание "Обичам те!" в действията му - действай.
    Успех!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.12.15 03:18#5К. ТодороваК. ТодороваНовакРегистрация: 16.10.15Град: -Отговори: 9от: Как да му кажа, че го обичамЗа мен по-важно е да се показва, а не казва...Лично мнение-чакай и показвай. Моята статистика за съжаление е, че като им го кажеш веднъж и интересът след това рядко спада и настава някакво отдръпване.ОтговорОтговор с цитат
  • 04.01.16 03:51#6ДилманаДилманаНовакРегистрация: 04.01.16Град: КричимОтговори: 5от: Как да му кажа, че го обичамСъгласна съм с Keya - дръж го в напрежение! Тези неща се усещат и се показват с отношение. И наистина понякога думите "обичам те" развалят нещата. Прави му комплименти, казвай му колко добре се чувстваш с него и колко си щастлива, но избягвай "обичам те". Ако е писано да сте си заедно, може никога да не ти го каже, но един ден ще ти падне на колене с годежен пръстен или най-малкото ще ти каже, че е готов да сподели живота си с теб. Само бъди търпелива и се наслаждавай на момента.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest