Ezine.bg»Форум»Деца и родители»Родителите му ме побъркват!

Родителите му ме побъркват!

  • 16.11.15 12:42#1НинаНинаНовакРегистрация: 16.11.15Град: -Отговори: 1Родителите му ме побъркват!Здравейте. От близо година чета форума, но никога честно казано не съм имала такъв проблем, който да нямам с кого да споделя. Моята история е следната.. Аз съм момиче на 19 години от град София и от година и половина имам връзка с момче две години по-голямо от мен. Разбирах се чудесно със семейството му. Преди 6 месеца стана така,че се изнесох за два месеца у тях. Всичко в началото беше наред,но по-голямата му сестра започна да ревнува.

    Майка му ме била обичала повече от нея, на мен обръщала повече внимание, било и хубаво да си говори с мен, общо взето нетипични за 23 годишно момиче реплики и действия. Не съм от хората,които бездействат и не помагат в домакинството. Гледах да е сготвено за вечеря винаги, съдовете след вечеря аз ги поемах,от време на време простирах и два пъти седмично чистих цялата къща. Майка му беше щастлива, защото, освен че виждаше сина си щастлив, имаше и повече свободно време за себе си.


    Август месец бяхме с приятеля ми на море, върнахме се и аз усещах,че сестра му таи все по-голяма антипатия към мен, но отново си замълчах. Така се случи, че приятелят ми имаше няколко дни същия месец почивка и решихме да отидем до Белоградчик и когато се върнахме, видях багажа си оправен пред вратата. Стана доста голям скандал от страна на приятеля ми, родителите му отричаха да знаят за тази случка, аз се тръгнах и така и повече не отидох в тях...имам все пак самоуважение

    Вече от два месеца с моя приятел живеем у нас и всичко е наред. Родителите му не спират да ни се бъркат в отношенията въпреки всичко. Вече не се разбират изобщо,постоянно има крясъци и викове,които честно казано не са ми приятни,все пак са семейство! Постоянно гледам да предотвратявам каквото мога и за момента ми се получава,но честно казано цялата тежест отива на моя гръб.Обаждат ми се постоянно да ми наговарят глупости и това ме боли.Боли ме,защото винаги съм гледала да им помогна на всички от това семейство,а накрая нападките са на мой гръб. Моля Ви,дайте ми съвет как да оправя тази каша и има ли изобщо вариант, в който всички да са едно щастливо семейство? Благодаря Ви за отделеното време и ще съм щастлива ако получа отговор.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.11.15 01:04#2miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 66от: Родителите му ме побъркват!Родителите винаги се месят, като в по-честият случай това са родителите на момчето. Не знам дали има културен начин да се разберете, у нас повечето семейства просто свикват да живеят по този начин. Ако все пак са сговорчиви хора, следващият път като ти звъннат им припомни за хубавите моменти, когато сте живели у тях. Помоли ги да спрат препирните. За същото помоли и приятеля си - той трябва да има уважение към родителите си, дори те да не са прави. Скандалите и виковете нищо няма да оправят. Вие сте "младите", така че трябва по-често да скланяте глава. Не казвам да правите това, което те искат - просто си движете вашите неща тихо, без родителите да знаят много-много. Вие имате отделен живот и имате право да го живеете както си искате. :y: :y: :y:ОтговорОтговор с цитат
  • 18.11.15 12:42#3НинаНинаНовакРегистрация: 16.11.15Град: -Отговори: 1от: Родителите му ме побъркват!Опитахме се и с разговори,но нищо не излезна. Благодаря за съвета!! ОтговорОтговор с цитат
  • 06.06.16 11:15#4MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 88от: Родителите му ме побъркват!Толкова хора на едно място не е добре, по-добре се изнесете и си живейте сами, щастливи и спокойни.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest