Ezine.bg»Форум»Здраве»Нямам цикъл, помогнете

Нямам цикъл, помогнете

  • 30.01.16 12:00#1нямазначениенямазначениеНовакРегистрация: 30.01.16Град: -Отговори: -Нямам цикъл, помогнетеЗдравейте! Проблемът ми е, че карам 16-тата година, а все още нямам цикъл. Всички в класа ми имат цикъл и се налага да лъжа, че и аз имам, а не ми е особено приятно. Въпросът ми е трябва ли да се притеснявам или е напълно нормално? И каква може да е причината затова? Благодаря предварително
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.02.16 01:10#2monny_bmwmonny_bmwНовакРегистрация: 13.11.13Град: СофияОтговори: 13от: Нямам цикъл, помогнетеПърво, трябва да се успокоиш. При всяко момиче идва различно-при едни рано, а при други късно. Ако си подложена на стрес, е нормално да го няма. А за да си по-сигурна, отиди на лекарОтговорОтговор с цитат
  • 02.02.16 04:03#3Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Нямам цикъл, помогнетеЗащо трябва да лъжеш - това е толкова хубаво, отлагаш ежемесечните мъчения. Ако толкова те притеснява - отиди на гинеколог.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.02.16 12:58#4MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 88от: Нямам цикъл, помогнетеСпоред мен е добре да отидеш на доктор, защото е малко притеснително,може да има някаква сериозна причина затова. Майка ти знае ли за проблема или и от нея криеш?ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest