Ezine.bg»Форум»Здраве»Дайте съвети как да се справя със Себорея?

Дайте съвети как да се справя със Себорея?

  • 09.03.16 12:00#1ИванаИванаНовакРегистрация: 17.02.14Град: ДобричОтговори: 10Дайте съвети как да се справя със Себорея?Здравейте. На 16 съм. Имам себорея на главата. Ходих при личния си лекар, изписа ми някакъв шампоан и ми каза, че после пак ще ми се появи. Не можело да се излекува. Не ми даде направление за кожен, а все пак исках да ме погледне специалист. Обръщам се към вас, ако знаете как може да се оправя? Казаха ми с коприва. Много се притеснявам, ами ако стане по-голямо петно ще почне да се вижда, а личния ми казва, че било тип кожа, не може да се оправи. За 'успокоение' и личния ми имал себорея. Приемам всякакви съвети. Благодаря предварително.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.03.16 03:08#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Дайте съвети как да се справя със Себорея?Задължително отиди на дематолог. Ако личния ти лекар отказва, ще си платиш прегледа, не е толкова скъпо. Себореята се лекува с диета, която обаче е строго индивидуална и не искам да ти давам примери и да те обърквам. В интернет пространството има много примерни диети, но е добре да се консултираш и със специалист, тъй като състоянието има няколко разновидности. Успех!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest