Ezine.bg»Форум»Здраве»Как да лекувам Себорея?

Как да лекувам Себорея?

  • 05.04.16 11:37#1ИванаИванаНовакРегистрация: 17.02.14Град: ДобричОтговори: 10Как да лекувам Себорея?Здравейте. На 16 съм, момиче. От месец и половина имам себорея на главата. Ходих при личната си лекарка, не ми даде направление за кожен, а ми изписа шампоан и лосион. От един месец ги използвам, но видях, че петното става по-голямо. Уж хваща коричка, а не се оправя. Пиша тук, защото не знам към кого друг да се обърна. Личната ми каза, че нямало да се оправя, било си е от сезона, типа на кожата ми бил такъв (за голямо успокоение и тя има). Лекарите тук са некадърници, специално моята. Сигурна съм, че ако ме види кожен ще каже нещо съвсем различно. Ще дам пример. Наскоро баща ми беше с изгаряния по тялото, естествено не му даде направление за хирург, а тя се правеше на лекарка. 2 седмици го "лекуваше" и нищо не се оправяше даже ставаше по-зле. Накрая баща ми си плати частно на хирург и за 1 седмица се оправи и се върна на работа. Затова й нямам никакво доверие и сериозно обмислям да се преместя. Ако някой се е излекувал ще се радвам да сподели как.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.04.16 03:30#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Как да лекувам Себорея?Принуди я да ти даде направление. Ако все пак откаже, отиди на платен преглед при дерматолог - не струва скъпо, но може да ти помогне много. Имай предвид, че ако сега не вземеш мерки, в бъдеще може да стане невъзможно да се лекуваш като хората, дори хиляди левове да ядеш. Отивай колкото се може по-бързо мила, не се бави.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest