Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Ревнувам го...Какво да правя??

Ревнувам го...Какво да правя??

  • 08.06.16 11:32#1Потребител#171929Потребител#171929НовакРегистрация: 08.06.16Град: -Отговори: 1Ревнувам го...Какво да правя??Здравейте, за пръв път ми се налага да пиша и то за нещо толкова глупаво .. На 22 години съм имам сериозна връзка с едно момче от около година и нещо, той е на 24 години, всичко е окей, разбираме се, не се караме. Мислех че не съм от най-ревнивите, докато не тръгнахме заедно на народни танци. Там една обща приятелка ни запозна с едно момиче, което също идва на танци. В началото не обръщах внимание, докато не забелязах, че тя сякаш се навърта около него, неволни докосвания.. усмивки. На една загрявка просто видях той как я гледа в задните части, разбирам, че е момче и не мога да го огранича да гледа, но не мисля, че беше обикновено гледане, а също така си говорят, смеят се.. А да си призная тя е много по-красива, по-слаба ( предполагам, че ще кажете, че съм комплексарка), но си е вярно, тя е това, което аз не съм.

    Той разбира, че има нещо, но не мога да му кажа, че като ги видя и всичко ми се обръща и че ме боли като си помисля, че може нещата да приключат заради някаква случайна девойка, а и се боя, че ако му кажа и не е вярно нищо от това което си мисля, той може да започне и да се замисля по въпроса и аз да си го тласна направо при нея... Наистина го обичам, той също ми е доказвал любовта си, но съм била разочарована и изоставяна по много брутален начин и сега не мога да спра да мисля, че отново мога да остана наранена. Моля ви дайте ми съвет как да постъпя и какво да му кажа.

    Той не спира да ме пита какво ми има, казах му че проблемът е в мен, а не в него ( понеже осъзнавам, че заради моят страх се филмирам в някакви простотии), но той ми казва, че щом нещо тревожи мен, тревожи и него. И просто не знам какво да му кажа.... Благодаря ви предварително!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.06.16 04:30#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Ревнувам го...Какво да правя??По нещата, които ти е казвал, мога да преценя, че е свястно момче и не би постъпил гадно с теб. Ако му кажеш обаче, наистина рискуваш да започне да мисли за нея по друг начин. За това съветът ми е да му изтъкнеш причина за състоянието си недостатъчното време заедно, липсата на жестове на внимание. Така той ще се постарае, ти също и ще укрепите връзката си. А една връзка с устои не може да бъде развалена от някоя фльорца. А и е време да помислиш - тя е Твоята идеализирана представа за перфектната жена. Но - ти си неговата! Иначе нямаше да е с теб, а с някоя като нея. Той обича теб! УспехОтговорОтговор с цитат
  • 09.06.16 01:54#3СофияСофияНовакРегистрация: 09.06.16Град: -Отговори: 1от: Ревнувам го...Какво да правя??Не се заблуждавай, може много да му пука за теб и да те обича, няма значение как изглеждаш дори да си фитнес модел, ако е решил да го направи - ще го направи. На теб не ти остава нищо друго освен да наблюдаваш и да си нащрек. Недей да се вглъбяваш, говори и ти с други мъже, смей се с тях и виж каква ще му е реакцията. Имам горчив опит с тия работи с мъжа ми сме от доста години заедно, ако имаш нужда от съвет или някой да те изслуша пиши ми на лично.ОтговорОтговор с цитат
  • 09.06.16 03:17#4Потребител#171929Потребител#171929НовакРегистрация: 08.06.16Град: -Отговори: 1от: Ревнувам го...Какво да правя??Много ви благодаря за отговорите, реших да поговоря с него след като толкова време се изтезавах за нещо в което не бях сигурна, и се оказа, че дори не харесва начина по който изглежда това момиче.. Благодаря за отговорите и понякога наистина избързваме със заключенията... поне аз ОтговорОтговор с цитат
  • 10.06.16 06:49#5monny_bmwmonny_bmwНовакРегистрация: 13.11.13Град: СофияОтговори: 13от: Ревнувам го...Какво да правя??Да си признаем, жените сме способни да се филмираме за много неща и то не от вчера. Поздравявам те, че си поговорила с него. Това да споделяш страховете си не е причина да го губиш, напротив.
    От личен опит ти казвам, че не си сгрешила.
    И да, както прочетох в един от коментарите, щом е с теб значи ти имаш нещо, което тя няма. И това само може да те радва. Че е ИЗБРАЛ теб. Успокой се и успех за напред
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest