Влюбен съм в 2 жени

  • 02.07.16 01:11#1:):)НовакРегистрация: 02.07.16Град: -Отговори: -Влюбен съм в 2 жениЗдравейте влюбен съм в 2 жени едната е съпругата ми с която съм от 12 години и имаме дете а другата жена я срещнах преди 8 години на една пешеходна пътека на път за жп.гарата блъснах се в нея без да искам и почти я съборих обясних и че бързам за гарата извиних и се но тя ми отказа извиненията случайно и тя е отивала на жп.гарата и каза че ще приеме извинението ми само ако и нося сака до гарата какво да правя вземах и сака и тръгнахме по пътя си говорихме и се оказа че тя е много забавна и обича шегите (казах и че са сака ти тежи доста да не би трупът на гаджето ти да е вътре)тя се засмя и каза че нямала гадже.

    Стигнахме гарата тя си взема билет аз оставих едни документи в багажната магазия и реших да остана с нея на перона докато и дойде влака говорихме си и като и се зададе влака тя написа на една носна кърпичка телефония си номер даде ми го и каза че ще чака да и се обадя и така след два дни аз се реших да и звъна говорихме разменихме си скайпове те и така започнахме да се срещаме да си говорим и започнах да се влюбвам в нея също както и тя в мен признахме си го един на друг но аз и признах че и съм семеен а тя реагира доста остро зашлеви ме а после ме целуна започна да ме разпитва за семейния ми живот щастлив ли съм с жена си отговорих и че съм щастлив с жена си детето и така на татък отношението и към мен малко охладня но продължаваме да поддържаме връзка а аз все още съм влюбен в нея но не искам и да оставя семейството си не знам какво да правя това ме побърква вече години?ДЪРЖА ДА ПОДЧЕРТАЯ ЧЕ НЕ СМЕ ИМАЛИ ФИЗИЧЕСКИ КОНТАКТ ОСВЕН ЦЕЛУВКИ
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.07.16 12:47#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Влюбен съм в 2 жениНе виждам проблем. Просто я избягвай.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.07.16 12:50#3miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 66от: Влюбен съм в 2 жениНикой не може да ти каже с коя да си - с жена си и любовницата! Сам реши. а като си толкова щастлив с жена си, защо си отишъл при друга, в това няма никаква логика. Слаби са ти агнелите, слабии...дано на света има по-малко мъже като теб!ОтговорОтговор с цитат
  • 05.07.16 12:52#4Стан ОйСтан ОйНовакРегистрация: 14.12.15Град: СофияОтговори: 2от: Влюбен съм в 2 жениНе си заслужава да си разваляш семейството заради увлечение. Щом казваш,че си щастлив с жена си, не се занимавай с други женскиОтговорОтговор с цитат
  • 05.07.16 12:53#5ИренаИренаНовакРегистрация: 26.08.13Град: СофияОтговори: 6от: Влюбен съм в 2 жениПритежаваш емоционалната дълбочина на 15 годишен пубертет, който смята, че всичко с цици може да се .... Очевидно не държиш нито на едната, нито на другата, след като за 8 (осем) години цифром и словом не си успял да прецениш коя обичаш и с коя би искал да остарееш. И докато съпругата ти живее в блажено неведение с какъв емоционален палячо живее, то жената от жп гарата е напълно наясно и продължава да те търси. Това не ти ли подсказва що за стока е и какво може да очакваш от нея? ДЪРЖА ДА ПОДЧЕРТАЯ, ЧЕ ЦЕЛУВКИТЕ СА ФИЗИЧЕСКИ КОНТАКТ. Надявам се след това да си си измил зъбите старателно, защото няма как да измиеш съвестта си!ОтговорОтговор с цитат
  • 05.07.16 04:52#6K.K.НовакРегистрация: 05.07.16Град: -Отговори: 1от: Влюбен съм в 2 жениСъвета ми е да кажеш на тази ,в която си се овлякъл,че повече няма да се занимаваш с нея за да не разбиеш брака си. Без значение тя какво иска трябва да го направиш , в противен случай след време ще се разделите с жена ти .. Съжалявам ,но това е положението. Всичко рано или късно излиза на яве. Научи се да се поставяш на мястото на другите понеже ,ако твоята жена беше направила нещо такова едва ли щеше да си добре както си сега в момента ...това ,че жена ти е до теб не значи ,че можеш да постъпваш толкова долно и лицемерно..и да те светна целувките също са физически контакт,не космически ... Намали малко романтичните филми където все се срещат ,блъскат и започва някакъв разговор.. Живота не е филм ! Внимавай много защото ще се опариш много жестоко и ще загубиш най-ценното ,което мнозина св стремят да имат ,но не могат понеже не са имали късмета да срещтнат човека ,с който да създадст семейство... Не приемай ценните неща в живота за даденост..много ама адски много ще съжаляваш след време. Желая ти успех и дано постъпиш разумно!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest