Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Сериозна връзка или не?

Сериозна връзка или не?

  • 08.10.16 01:39#1MeMeНовакРегистрация: 07.08.16Град: ПловдивОтговори: -Сериозна връзка или не?Започнах да се виждам с един мъж...добър е истински кавалер...Последния път когато се видяхме...си говорехме за отношения...и той ми сподели,че е имал сериозна връзка с едно момиче..продължила 5 години и приключила по настояване на момичето,защото си е намерила друг,а той самия го преживял тежко и се затворил в себе си и не имал сериозни отношения след това...което му се е случило. И сега самата аз си мисля,че го е страх да започне сериозна връзка с мен заради това...Как да постъпя... имам толкова въпросителни и съм объркана аз съм на (24,а той е на 28,но )това не трябва да е от значение
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.10.16 06:22#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Сериозна връзка или не?Мисля, че щом е споделил, иска да ти покаже, че има нещо към теб, но го е страх. Което е напълно нормално в създалата се ситуация. Мисля, че ако действаш с такт и постоянство, ще се получат нещата. Успех!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest