Ezine.bg»Форум»Говорилник»Искам мнения за моето творчество

Искам мнения за моето творчество

  • 29.06.17 12:02#1МигленаМигленаНовакРегистрация: 29.06.17Град: БургасОтговори: 2Искам мнения за моето творчествоЗдравейте , искам мнения за това което пиша. До сега не съм показвала на никой нищо. Просто обичам да пиша. Искам да чуя мненията ви

    Аз знам , че заслужавам да бъда щастлива и някой ден ще съм. Вярвам твърдо в това. След всичко което преживях и след всички фълшиви хора, който минаха през живота ми и който ме накараха да страдам все още вярвам и се надявам че някой ден и аз ще съм щастлива. Чакам и се надявам . Надеждата в мен винаги е след всичко това тя не умря.

    Всичко което каза , че ще ми дадеш не ми го даде. Вместо щастие и любов даде ми едно голямо разочарование.

    Пропиляни сълзи отново по пода се стичат. Лицето пак излъчва страдание. С болката вече свикнах да живея , тя стана част от мен.

    То не бяха предателства, лъжи, фълшиви думи и чувства, неспазени обещания. До сега не бях показвала такава емоция. Криех я от всички, но днес ден като всички останали вече не можех да се контролирам. Всичко лошо което стана през последните месеци мина пред очите ми като кратък филм. От очите ми се стекоха сълзи, те извираха като водопад и не можех да ги спра , а в сърцето си усещах болка, само болка...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.07.17 03:58#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Искам мнения за моето творчествоОх, не може да мислите, че може всяка зарязана девойка да си мисли, че може да пише. Плюс това е най-добре да се научиш наистина на първо място какво са запетаи, пълен/кратък член и къде в думите се пише а/ъ и и/й, преди да пишеш, че "пишеш"...ОтговорОтговор с цитат
  • 05.07.17 02:27#3МигленаМигленаНовакРегистрация: 29.06.17Град: БургасОтговори: 2от: Искам мнения за моето творчествоКоментар на мястото си
    Браво и не го е писала зарязана девойка , и просто не пише ,че пиша перфектно или нещо такова всеки човек има хоби , което прави просто за забавление
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.07.17 05:24#4Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Искам мнения за моето творчествоС този правопис - ок, щом имаш самочувствие да го правиш...ОтговорОтговор с цитат
  • 06.07.17 07:25#5МигленаМигленаНовакРегистрация: 29.06.17Град: БургасОтговори: 2от: Искам мнения за моето творчествоПравописа ми си е много добре даже ))
    И не става дума за правопис
    Но какво да говоря с човек който нищо не разбира
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.05.18 01:20#6Потребител#208480Потребител#208480НовакРегистрация: 07.03.18Град: -Отговори: 50от: Искам мнения за моето творчествоНе е лошо, може би с повече практика ще станеш по-добраОтговорОтговор с цитат
  • 06.01.19 03:58#7Йозлям КадироваЙозлям КадироваГотвачРегистрация: 28.08.17Град: ВарнаОтговори: 19от: Искам мнения за моето творчествоНе виждам нещо .. поетично, по-скоро са някакви хвърлени изречения - реално ако наистина това желаеш, трябва да опитваш повечко.ОтговорОтговор с цитат
  • 06.01.19 04:08#8Албена АсеноваАлбена АсеноваГуруРегистрация: 21.11.18Град: ВарнаОтговори: 2от: Искам мнения за моето творчествоМного хубаво е това човек да намира начин да изрази,чувствата и мислите си. Било това и с химикал и молив в ръка. Бих приветствала всяко такова начинание. Но това е само в сферата на едно хоби. За литературен талант е трудно да се каже.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest