Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Тинейджърски Проблеми»Как да го накарам да ме хареса и да спре да ме обижда?

Как да го накарам да ме хареса и да спре да ме обижда?

  • 04.11.17 05:38#1Потребител#200778Потребител#200778НовакРегистрация: 04.11.17Град: -Отговори: 1Как да го накарам да ме хареса и да спре да ме обижда?Здравейте аз съм на 15 години от Панагюрище. От 6 месеца си харесвам едно момче той е на 18 години от Пловдив той е братовчед на моята най-добра приятелка. Преди няколко дни с нея направихме фалшив профил във фейсбук на един негов приятел. Той като научи за това се разсърди и на двете ни и след това почна да се ебава с нас и да ни обижда на мен ми стана супер мъчно за това че ме обижда. МОЛЯ ВИ дайте някакъв съвет как да се сдобрим с него как да го накарам да ме хареса и да спре да ме обижда? ТРЯБВАТ МИ СПЕШНО! Благодаря предварително!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.11.17 04:38#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Как да го накарам да ме хареса и да спре да ме обижда?Ами той реагира нормално, въпреки че не е хубаво момче да обижда момичета. След постъпката ти той със сигурност вече те има за пълно лапе - просто защото подобни постъпки са характерни за малките деца. С времето ще му мине и ще забрави, но надали ще погледне на теб с други очи, като на потенциално гадже или тнт. Няма да станат нещата...ОтговорОтговор с цитат
  • 07.11.17 05:42#3Потребител#200778Потребител#200778НовакРегистрация: 04.11.17Град: -Отговори: 1от: Как да го накарам да ме хареса и да спре да ме обижда?то по скоро моята приятелка го направи обаче той се разсърди и на дветеОтговорОтговор с цитат
  • 20.08.19 10:24#4coolmimicoolmimiНовакРегистрация: 20.08.19Град: -Отговори: 6от: Как да го накарам да ме хареса и да спре да ме обижда?Хахах .. детски историиОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest