Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Не се получава в леглото

Не се получава в леглото

  • 20.12.17 09:14#1JellyJellyНовакРегистрация: 02.10.17Град: -Отговори: 2Не се получава в леглотоЗдравейте с моето гадже го направихме преди седмица някъде и не можа да свърши в рамките на цели 2 часа а аз през цялото време нищо не усещах а за него не знам не сме говори за това понеже се притеснявам та моля ви спешно ми кажете как мога да определя тясна или широка съм не го разбирам това и моля ви дайте ми някой съвет за по широки момичета не искам да го губя само защото не се получава в леглото
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.01.18 04:29#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Не се получава в леглотоЧакай малко, какво значи тясна или широка - да не си била с 200 момчета. Проблемите в секса се решават САМО с разговор и практика. Струва ми се, че и двамата нямате представа какво вършите ОтговорОтговор с цитат
  • 03.01.18 08:23#3JellyJellyНовакРегистрация: 02.10.17Град: -Отговори: 2от: Не се получава в леглотоplami_am :Чакай малко, какво значи тясна или широка - да не си била с 200 момчета. Проблемите в секса се решават САМО с разговор и практика. Струва ми се, че и двамата нямате представа какво вършите

    Широка съм по наследство и незнам защо не се възбуждам достатъчно а отделяме доста време в любовната игра и незнам вече какво да правя не смея да говоря с него по тази тема просто ми е неудобно ;д
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.01.18 11:09#4Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Не се получава в леглотоНяма такова нещо като широка по наследство. Не съществува такъв термин ОтговорОтговор с цитат
  • 04.01.18 11:10#5Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Не се получава в леглотоА и явно на него му е малък.ОтговорОтговор с цитат
  • 06.04.18 12:38#6Потребител#210937Потребител#210937НовакРегистрация: 06.04.18Град: -Отговори: 2от: Не се получава в леглотоАко не говорите един с друг за това, едва ли ще решите този проблем, все пак сексът е важна част от една връзка
    съберти смелост и говори направо
    успех момиче
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.10.18 01:04#7Yordanka KovachevaYordanka KovachevaАвторРегистрация: 03.02.17Град: ПловдивОтговори: 2от: Не се получава в леглотоЗдравейте. Моето мнение е, че между вас липсва химия, истинска тръпка,затова липсва удоволствието при акта..Няма значение размера, нито колко сте тясна или широка. Просто трябва да промените нещо, започвайки от нагласата и очакванията си, трябва всичко да е спонтанно и единствено да ви води желанието и това да доставяте удоволствие на другия, така и той ще се стреми да доставя удоволствие на вас. И разбира се, трябва да си говорите за тези неща, кой какво обича, какво го пали и т.н. Иначе просто ще си е механичен акт, от който трудно ще изпитате наслада. Поздрави и успех ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest