Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Не ни се получи от първия път

Не ни се получи от първия път

  • 10.01.18 06:42#1Потребител#204553Потребител#204553НовакРегистрация: 10.01.18Град: -Отговори: -Не ни се получи от първия пътЗдравейте на всички, мисля че имам голям проблем, но не съм сигурна...
    На 6ти-7ми януари със приятеля си пробвахме за първи път и на двама ни да го правим..но не ни се получи. При опитите оная работа не влезе, а се изплесваше настрани и накрая се отказахме....малко след това решихме да отидем в банята, но там не знам от къде ни хрумна да пробваме без предпазно средство но пак не влезе, беше само повърхностно.

    От понеделник обаче ми се гади и се притеснявам дали от "повърхностно зацапване" да не е станала беля. Все още съм девствена по тая логика,защото все пак не е влязъл. Другото доказателство,което си мисля че може да е беля е че червеното трябва да ми дойде тези дни а се забавя малко. Той ми каза,че преди пробата си го е измил и аз го видях, след бърз тест пак го изми и пробвахме втори път и се отказахме!

    Въпросът ми е възможно ли е да съм бременна по някакъв странен начин и не мога да си обясня това гадене??
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.01.18 05:10#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Не ни се получи от първия пътТой свършил ли е изобщо, за да говориш за забременяване?ОтговорОтговор с цитат
  • 14.02.18 11:11#3Divache97Divache97НовакРегистрация: 14.02.18Град: ВарнаОтговори: 2от: Не ни се получи от първия пътkat123 :Здравейте на всички, мисля че имам голям проблем, но не съм [img]асигурна...
    На 6ти-7ми януари със приятеля си пробвахме за първи път и на двама ни да го правим..но не ни се получи. При опитите оная работа не влезе, а се изплесваше настрани и накрая се отказахме....малко след това решихме да отидем в [банята], но там не знам от къде ни хрумна да пробваме без предпазно средство но пак не влезе, беше само повърхностно.

    От понеделник обаче ми се гади и се притеснявам дали от "повърхностно зацапване" да не е станала беля. Все още съм девствена по тая логика,защото все пак не е влязъл. Другото доказателство,което си мисля че може да е беля е че червеното трябва да ми дойде тези дни а се забавя малко. Той ми каза,че преди пробата си го е измил и аз го видях, след бърз тест пак го изми и пробвахме втори път и се отказахме!

    Въпросът ми е възможно ли е да съм бременна по някакъв странен начин и не мога да си обясня това гадене??
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.02.18 11:11#4Divache97Divache97НовакРегистрация: 14.02.18Град: ВарнаОтговори: 2от: Не ни се получи от първия пътNe ne spokoo nqma problemmОтговорОтговор с цитат
  • 03.10.18 12:57#5Йозлям КадироваЙозлям КадироваГотвачРегистрация: 28.08.17Град: ВарнаОтговори: 19от: Не ни се получи от първия пътМного глупаво от ваша страна да почнете да правите секс, а да нямате елементарна сексуална култура.

    • не се забременява толкова лесно

    • за бременност е нужна овулация, която няма как да е няколно дена преди наатъпване на менструацията.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest