Ezine.bg»Форум»Говорилник»Стресът ми на работа е голям!

Стресът ми на работа е голям!

  • 16.04.18 04:58#1DistDistНовакРегистрация: 16.04.18Град: -Отговори: -Стресът ми на работа е голям!Здравейте! Проблема ми е следния: от два месеца съм на нова работа проблемът е там, че ме наеха с помощта на мой роднина, истината, е че нищо не разбирам и не се справям, постоянно съм под стрес заради това, уредиха ме с убеждението, че ще се науча, уви не става за тази позиция се учи. По този начин излагам себе си и моята близка пред колегите и това допълнително ме на прага.

    Ходя със страх на работа, искам да напусна, но не знам как без да обидя моята позната не искам да съм там, а отгоре на всичко мъжът ми казва, че ако се махна от такава хубава работа, щял да се раздели с мен представяте ли си?

    Лъжа дори семейството си, че се справям на работа. Дори не харесвам това, което правя и това още повече ме мъчи. Майка ми е в болница в момента и не мога дори да се съсредоточа в нещата, които ме учат и мисля, че и не искам. От притеснение и стрес станах 42 кг, мисля че и депресия ме хваща вече. Моля посъветвайте ме как да постъпя и как да се махна оттам за да ми олекне.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.04.18 03:16#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 193от: Стресът ми на работа е голям!Ами нищо в този живот не си заслужава да жертваш здравето си. Напусни и ако общуваш с нормални хора, ще ти простят. Не е толкова сложно.ОтговорОтговор с цитат
  • 12.05.18 03:04#3Потребител#203114Потребител#203114НовакРегистрация: 15.12.17Град: -Отговори: 50от: Стресът ми на работа е голям!Какво реши да правиш? Според мен трябва да събереш сили и да преминеш през пречките. Съсредоточи се и ще успееш да постигнеш всичкоОтговорОтговор с цитат
  • 04.07.18 07:13#4Кристина ЧерниковаКристина ЧерниковаАдминистраторРегистрация: 03.11.15Град: -Отговори: 4от: Стресът ми на работа е голям!Ако положението е толкова страшно, трябва да напуснеш. Не си струва да си прецакваш здравето заради едните пари. Като се разболееш, няма да можеш да се грижиш нито за майка си, нито за другите си близки. А мъжът ти, който толкова настоява да работиш, сигурно дори няма да те погледне... Разбираемо е, че ти е неудобно от твоя роднина, който ти е помогнал да те наемат, но като му обясниш ситуацията, ще те разбере. Всеки е попадал на работа, която не е за него. От опита си се учим.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.08.18 01:09#5Потребител#213540Потребител#213540НовакРегистрация: 15.05.18Град: -Отговори: 10от: Стресът ми на работа е голям!Всичко може да се постигне с желание. Ако при теб това желание да научиш нещо ново го няма изобщо няма смисъл да се стресираш и да се разболяваш бавно... Вярвам, че ако обясниш на всички точно как стоят нещата ще те разберат и няма да те притискат.ОтговорОтговор с цитат
  • 26.03.21 03:45#6bari03bari03НовакРегистрация: 25.03.21Град: СофияОтговори: 11от: Стресът ми на работа е голям!ами смени работатаОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest