Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Красота»Промяна на цвета на косата- от черна към руса. Мисията възможна ли е?

Промяна на цвета на косата- от черна към руса. Мисията възможна ли е?

  • 15.12.18 12:28#1Потребител#223062Потребител#223062НовакРегистрация: 15.12.18Град: БлагоевградОтговори: 1Промяна на цвета на косата- от черна към руса. Мисията възможна ли е?След 10 год. упорито боядисване с черна боя, реших да направя драстична промяна с косата си.Запазих си час, обясних на моята фризьорка какво горе долу искам, показах няколко снимки ,с които се бях подготвила и ......се започна....едно мазане,обезцветяване/с блондор/...второ,трето до пето в този ден! Косата поддаде до едно положение и до там.Корена става рус само след 5 мин.,дължината обаче не трепва. Седим и двете, гледаме,чудим се и решихме следващата седмица /след няколко измивания у дома/ да направим още едно обезцветяване.До тук косата е в оранжевата гама. Корена решихме да го потъмним,а надолу да продължим да изсветляваме.Отивам пак след около седмица и почнахме пак, нооо на второто обезцветяване косата вече взе да се накъсва в краищата и решихме,че повече няма да я третираме с блондора.След което само ме матира и останах така.Проблема е,че косата на места е доста жълто-оранжева,на места се стигна до заветното русо.Как вие се справяте с жълтия отенък ? Има ли някоя друга оптимистка като мен, която да е правила подобна коренна промяна ? Дайте съвет за някой продукт или начин,по който да изравня цвета си.
    П.с. избързах да си купа екстеншън/рус,разбира се/ и сега чакам, да стигна до заветния рус цвят.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.02.19 06:29#2Марияна борисоваМарияна борисоваЧиракРегистрация: 09.01.17Град: Велико ТърновоОтговори: 2от: Промяна на цвета на косата- от черна към руса. Мисията възможна ли е?Пробвай с някой безамонячна бояОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest