Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Красота»Коса и лице

Коса и лице

  • 20.06.11 04:23#1RalicaRalicaНовакРегистрация: 20.06.11Град: -Отговори: -Коса и лицеТака искам да попитам за маски, които мога да си направя вкъщи за коса - искам да ускоря разтежа и за лице против появата на пъпки..... HELP ME..
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.09.11 03:17#2LudmilaLudmilaНовакРегистрация: 07.02.11Град: ШуменОтговори: 10от: Коса и лицеКупи си тривитаминол от ветеринарната аптека. Нанасяш в корените малко количество, хубаво втриваш, завиваш с топла хавлиена кърпа и стоиш така поне 2 часа. След това измиваш с шампоан.
    Много е ефикасно! Косата става гъвкава, блестяща и здрава. Аз го правя само уикендите, макар да казват, че в началото трябва по 3 пъти седмично в продължение на 1 месец.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.08.12 10:34#3ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 6от: Коса и лицеИма шампоани с хинин, както и хининова вода.. Можеш да си купиш, евтини са (към 1.20 май е хининовата вода).. Колкото до начина на ползване, всичко си го пише отзад (спокойно, не се чака 2 часа )..

    Също можеш да провериш в интернет домашни маски за коса.. :wink:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.08.12 01:31#4LudmilaLudmilaНовакРегистрация: 07.02.11Град: ШуменОтговори: 10от: Коса и лицеМожеш също така да си купиш ампули за подхранване на косата.
    Аз от време на време си правя един "курс" с ампули ЖенШен и Копринени Протеини.
    Само като инфо - ампулата от Жен-Шен дори преди се е изписвала на хора след химиотерапия за възстановяване на косата.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.08.12 09:35#5ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 6от: Коса и лице Домашни означава, че не иска да си купува..

    Погледни в Google.. :wink: :wink:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.06.13 08:14#6AmeliAmeliНовакРегистрация: 21.06.13Град: -Отговори: 6от: Коса и лицеЗа здрава и блестяща коса има много маски.Аз също използвам тривитаминол за бърз растеж на косата. Много е ефикасен.Може да се смеси и с жълтък,мед и кисело мляко,а може и само тривитаминол.Колкото повече стоите с маската,толкова по-добре.освен това взимам периодично капсули с витамин Е и витамин А.Заздравяват кожата,косата и ноктите-Абогерит се казват.Много ефикасно!ОтговорОтговор с цитат
  • 25.06.13 10:44#7LudmilaLudmilaНовакРегистрация: 07.02.11Град: ШуменОтговори: 10от: Коса и лицеteddinkka : Домашни означава, че не иска да си купува..

    Погледни в Google.. :wink: :wink:


    teddinkka,
    те домашните маски и те изискват купуване на съставките...
    А тривитаминола си е доказано "вълшебство" за косата!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.10.13 11:17#8AmeliAmeliНовакРегистрация: 21.06.13Град: -Отговори: 6от: Коса и лицеАз също използвам тривитаминол за подхранване на косата. Когато бързам и нямам време втривам направо в корените и по дължината на косъма. Когато имам повече време го смесвам със жълтък,мед,зехтин и кисело мляко. Увивам с найлон и шапка отгоре.Стоя 2-3 часа(колкото повече по-добре).Подхранва чудесно косата и наистина става къста и расте по-бързо.От време на време правя курсове с ампули-пантесалмина(по една на ден се втрива в косата и не се отмива)/Пия също и хранителни добавки за коса,кожа и нокти.В аптеките се предлагат най-различни. Аз лично съм пробвала Цинк+Биотин на Абофарма, защото тогава го комбинирах след боледуване и прием на антибиотици.Подсилва имунитета,кожата,косата и ноктите.Освен това Биотинът е задейства обмяната на веществата. Играе роля на коензим при разграждането и усвояването на протеините, мазнините и въглехидратите в организма.ОтговорОтговор с цитат
  • 17.10.13 01:49#9LudmilaLudmilaНовакРегистрация: 07.02.11Град: ШуменОтговори: 10от: Коса и лицеAnny, с какъв прием ползваш Цинк+Биотин на Абофарма?
    Защото вкъщи се е пил заради слънчева алергия и не знам когато е с друга цел каква е честотата на приемане.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.11.13 09:46#10AmeliAmeliНовакРегистрация: 21.06.13Град: -Отговори: 6от: Коса и лицеЗа хубава коса, кожа и нокти можете да взимате цинк биотин. Възстаноявяват косата, заздравяват ноктите. Освен това аз си правя маски за косата с тривитаминол. Веднъж седмични в продължение на два месеца.После един месец почивка за да не стане прекалено мазна косата.Може да се втрие директно в косата и да престои така 2-3 час или да се смеси с кисело мляко,яйце и мед.Увивате в найлон и кърпа и стоите.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.11.13 10:36#11LudmilaLudmilaНовакРегистрация: 07.02.11Град: ШуменОтговори: 10от: Коса и лицеAnny37 :За хубава коса, кожа и нокти можете да взимате цинк биотин. Възстаноявяват косата, заздравяват ноктите. Освен това аз си правя маски за косата с тривитаминол. Веднъж седмични в продължение на два месеца.После един месец почивка за да не стане прекалено мазна косата.Може да се втрие директно в косата и да престои така 2-3 час или да се смеси с кисело мляко,яйце и мед.Увивате в найлон и кърпа и стоите.

    Ани, не каза кoлко време пиеш цинк-биотина?
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest