Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Къде да си намеря млад секс партньор?

Къде да си намеря млад секс партньор?

  • 13.03.19 08:40#1Цветелина КадыроваЦветелина КадыроваНовакРегистрация: 24.12.18Град: -Отговори: -Къде да си намеря млад секс партньор?Здравейте, питането ми е малко странно, но няма към кого другиго да се обърна за съвет. Търся си постоянен секс партньор, само че не намирам никъде. Разгледах сайтовете за запознанства, както и един бдсм сайт, но нищо не открих като за мен. Всички мъже са или твърде непривлекателни, или много по-големи от мен, което също не ме устройва. Някакви идеи къде да потърся млади и симпатични мъже?

    Жена на 21 съм и живея в малък град, няма с кого да се запозная тук. Не ми се занимава с връзки, а и нямам достатъчно време, затова си търся някой, с когото да си прекарваме добре от време на време.

    Благодаря предварително! Бъдете здрави и щастливи!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.05.19 09:48#2miroslavmiroslavНовакРегистрация: 08.09.17Град: Нови ИскърОтговори: 1от: Къде да си намеря млад секс партньор?остави кординати да може да си пишемОтговорОтговор с цитат
  • 13.11.22 09:03#3Виолета ДимоваВиолета ДимоваНовакРегистрация: 30.06.13Град: СливенОтговори: 7от: Къде да си намеря млад секс партньор?Може да опиташ в онлайн приложенията и сайтовете за запознанства. Добре е, обаче, да взимаш мерки за безопасност, щом искаш да е само секс.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest