Препоръчайте езотерична литература

• 27.03.19 12:04#1kaloyanakaloyanaРегистрация: 18.02.18Град: -Отговори: 3Препоръчайте езотерична литератураЗдравейте! Напоследък съм се зарибила да чета много на тема езотерика, мистика и всякакви духовни учения. Тези от вас, които проявяват интерес към темите, биха ли споделили какво четат в момента или просто какво биха препоръчали!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.03.19 08:10#2krasimiratrifonovakrasimiratrifonovaРегистрация: 05.03.17Град: -Отговори: 14от: Препоръчайте езотерична литератураПоследно четох Лъжите за Бог, в които вярваме от Уилям Пол Йънг . Изключително много ме грабна. Не знам дали точно се причислява към жанровете, които си написала, че търсиш, но е комбинация от духовни учения и психология, която е моята нова страст. Поръчах си я от https://ciela.com/knigi/ezoterika-i-duhovni-ucheniya . Не бях влизала в сайта им преди това, но им се намират доста интересни заглавия и обмислям да си поръчам още няколко.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.04.19 03:02#3kaloyanakaloyanaРегистрация: 18.02.18Град: -Отговори: 3от: Препоръчайте езотерична литератураХейй..благодаря ти предложението! И аз не се бях сещала да посетя сайта на Сиела. Наистина на доста интересни заглавия попаднах. Ще има да похарча доста парички сега там май ОтговорОтговор с цитат