Обзавеждане на детска стая

• 27.03.19 12:40#1kaloyanakaloyanaРегистрация: 18.02.18Град: -Отговори: 3Обзавеждане на детска стаяПривет, мами! Бихте ли ме посъветвали за добър сайт за обзавеждане на бебешка стая. Може да споменете и всякакви аксесоари, които са ви помогнали много в отглеждането на вашите дечица. Въобще всеки съвет е добре дошъл!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.03.19 09:32#2venelinapetrovavenelinapetrovaРегистрация: 26.07.17Град: -Отговори: 11от: Обзавеждане на детска стаяПривет! Разбирам те, била съм в твоето положение. Ние обзаведохме от различни места, но най-доволни останахме от този сайт : https://www.patilanci.bg . Бъди подготвена, че повечето от нещата ще започнат да изникват в последствие. Като например при мен, дъщеря ми много трудно кърмеше и ми се наложи да си взема помпа за кърма. Има цели комплекти за кърмене дори. Най-вече бъди внимателна в избора на беберони. Консултирай се дори със зъболекар, ако трябва, тъй като е изключително важно за правилното развитие на зъбките на бебчо. Успех!ОтговорОтговор с цитат
  • 02.04.19 02:17#3kaloyanakaloyanaРегистрация: 18.02.18Град: -Отговори: 3от: Обзавеждане на детска стаяБлагодаря ти много за съветите! За пръв път попадам на този сайт, но веднага ще прегледам предложенията! ОтговорОтговор с цитат