Ezine.bg»Форум»Здраве»Имате ли пърхот? Как се справяте с този проблем?

Имате ли пърхот? Как се справяте с този проблем?

  • 10.04.19 03:38#1ГеновеваГеновеваГотвачРегистрация: 20.12.18Град: РусеОтговори: 1Имате ли пърхот? Как се справяте с този проблем?Да, аз имам и все още не мога да си намеря подходящ шампоан за този проблем. От скоро започнах да използвам продуктите на VICHY, но все още е рано да дам позитивно мнение, въпреки, че засега съм доволна от техният шампоан против пърхот.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.05.19 02:42#2ГеновеваГеновеваГотвачРегистрация: 20.12.18Град: РусеОтговори: 1от: Имате ли пърхот? Как се справяте с този проблем?Благодаря за отговора, аз не страдам чак толкова много, но все пак изпитвам голям дискомфорт. Ще се огледам за този шампоан и мисля да го пробвам. Благодаря отново!ОтговорОтговор с цитат
  • 09.08.19 12:34#3Румяна СалалийскаРумяна СалалийскаВетеранРегистрация: 12.08.15Град: СофияОтговори: 12от: Имате ли пърхот? Как се справяте с този проблем?Аз изпробвах следното
    Отвара от коприва и се добавя 1с.л. оцет. Втриса се след всяко измиване на косата. инственият недостатък е, че ако сте с боядисана коса боята пада малко по-бързо заради киселината в оцета. Другата която съм изпробвла е с кисело мляко. Стоиш 20 мин. и измиваш. Прави се веднъж на две седмици
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.08.22 06:53#4Потребител#318673Потребител#318673НовакРегистрация: 24.08.22Град: -Отговори: 16от: Имате ли пърхот? Как се справяте с този проблем?Със лимон и содаОтговорОтговор с цитат
  • 30.09.22 05:08#5Потребител#320037Потребител#320037НовакРегистрация: 26.09.22Град: ПерникОтговори: 1от: Имате ли пърхот? Как се справяте с този проблем?Здравейте, съпругът ми има този неприятен проблем. Цялата козметика на пазара не помага, при стрес кошмарът е пълен. Случайно на едно изложение попаднах на Alzeda, гел против пърхот с масло от лайка, цената е 12лв. Изумени сме от резултата. ЗЕДА е Бг. фирма, която предлага качествена козметика.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest