Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Съновник»Сънувах бившата си най-добра приятелка

Сънувах бившата си най-добра приятелка

  • 04.09.19 12:00#1Cvetelina PanayotovaCvetelina PanayotovaНовакРегистрация: 04.09.19Град: -Отговори: -Сънувах бившата си най-добра приятелкаСънувах бившата си най-добра приятелка. Сънувала съм я може би на 4-5 път от както се скарахме преди една година. Във съня ми тя ми писа, започна да ми говори как трябва да прекарам рождения си ден с нея без да спомене нищо за нашата раздяла преди година, след това каза че иска да се видим, аз приех със страх че може да не се появи (защото когато преди бяхме приятелки почти винаги когато се отговаряме да излезем тя го отлагаше) съгласих се и и казах само да не го отложи.

    Аз бях там чакайки я да дойде с надежда да поговорим за всичко станало между нас но тя така и не пожела постоянно сменяше темата и се правеше че нищо не е станало, внезапно сънят ми се смени с нещо различно бях на същото място но с други хора. Незнам какво означава този сън (искам да подчертая че не я сънувам за пръв път, но това беше най-страният сън с нея) може ли някой ако знае или предполага какво може да значи да коментира и да ми помогне.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest