Препоръчайте ми добри фитнес добавки. Искам да изкарам преса за плажа

• 17.12.19 10:20#1cyberpunk00cyberpunk00Регистрация: 17.12.19Град: -Отговори: 4Препоръчайте ми добри фитнес добавки. Искам да изкарам преса за плажаЗдравейте, започнах да спортувам по-сериозно, но усещам, че не мога да се възстановя напълно след тренировка.

Искам да повиша резултатите си в залата и да вляза във форма за летния сезон, да изкарам малко преса за плажа.

Бихте ли ми препоръчали добри добавки.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.12.19 11:14#2dimokimodimokimoРегистрация: 18.12.19Град: -Отговори: 1от: Препоръчайте ми добри фитнес добавки. Искам да изкарам преса за плажаЗдравей! Има много време до лятото така, че с правилните тренировки ще успееш да изваяш много добро тяло. Бих ти препоръчал да хапваш повечко месо и зеленчуци. За добавките си вземи, аминокиселини, глутамин и това https://healthstore.bg/animal-test-21-paketa , като това последното ще ти помогне супер много да подобриш резултатите си. Все пак приоритет трябва да ти е правилното хранене и качествен сън и всичко ще се нареди. Успех !ОтговорОтговор с цитат
  • 20.12.19 07:39#3cyberpunk00cyberpunk00Регистрация: 17.12.19Град: -Отговори: 4от: Препоръчайте ми добри фитнес добавки. Искам да изкарам преса за плажаЗдравей! Много благодаря за съвета със сигурност ще дооправя хранителния режим и ще наблегна на добавките ! Светли празници!ОтговорОтговор с цитат