Бихте ли ми препоръчали застрахователен брокер

• 21.12.19 03:02#1plamkojiplamkojiРегистрация: 21.12.19Град: -Отговори: 2Бихте ли ми препоръчали застрахователен брокерЗдравейте, възнамерявам да направя следващата си гражданска отговорност на автомобила при друг застраховател, че сегашният много вдигна вноските на фона на никаква разлика в обслужването.

Бихте ли ми препоръчали застрахователен брокер с добри условия и на ниво. Благодаря и Весели празници!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.12.19 12:03#2cyberpunk00cyberpunk00Регистрация: 17.12.19Град: -Отговори: 4от: Бихте ли ми препоръчали застрахователен брокерЗдравей, колега. Тази година всички застрахователи вдигнаха сякаш цените, но ако твърдо си се решил да сменяш застрахователя си, можеш да погледнеш https://iandgbrokers.com/calculator-grajdanska/ , да видиш офертата, която ще ти предложат дали те устройва. Успех и весели празници!ОтговорОтговор с цитат
  • 22.12.19 10:53#3plamkojiplamkojiРегистрация: 21.12.19Град: -Отговори: 2от: Бихте ли ми препоръчали застрахователен брокерЗдравей, колега! Благодаря много за съвета!ОтговорОтговор с цитат