Бихте ли ми препоръчали джакузи?

• 21.12.19 07:21#1toshkokit85toshkokit85Регистрация: 21.12.19Град: -Отговори: -Бихте ли ми препоръчали джакузи?Здравейте! Възнамеряваме с жената да си направим подарък за Коледа джакузи.

Имаме лятна градина, която е остъклена и зимата се затваря и има достатъчно пространсво за глезотийка като джакузи.

Бихте ли ми препоръчали какво джакузи би ми свършило работа.

Достъпът до вода не е проблем, защото имаме изкаран кран в градината за да поливаме двора през лятото.

Благодаря и весели празници!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.12.19 06:51#2cyberpunk00cyberpunk00Регистрация: 17.12.19Град: -Отговори: 4от: Бихте ли ми препоръчали джакузи?Здравей, колега! Страхотен подарък възнамерявате да си подарите. Благодорно ти завиждам и се надявам някой ден и аз да мога да си го позволя. Мяркал съм тук https://mr-bricolage.bg/rastitelnost-i-oborudvane/baseyni-dzhakuzita-i-preparati/c/003012 неща свързани с това от което имаш нужда. Аз лично съм взимал други неща от тях, но никога не съм останал разочарован така че смятам, че и ти няма да бъдеш. Весели празници и да споделиш после как е станало!ОтговорОтговор с цитат