Ezine.bg»Форум»Деца и родители»Какво да правя с многото бебешки дрешки?

Какво да правя с многото бебешки дрешки?

  • 19.01.20 07:26#1Аника ВойтАника ВойтМастър ШефРегистрация: 02.01.20Град: СозополОтговори: 8Какво да правя с многото бебешки дрешки?Здравейте,
    Пазите ли бебешките дрешки на вашите деца. Имам огромно количество вече от тях, около мен всички вече са били майки и нямат нужда от тях.

    Жал ми е да ги хвърля, а не мога и повече да ги събирам. Вие какво правите с тях. Идея къде да ги занеса.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.01.20 07:06#2Daniela DimitrovaDaniela DimitrovaНовакРегистрация: 29.01.20Град: -Отговори: 1от: Какво да правя с многото бебешки дрешки?Здравейте напишете си обява че ги подаряват в сайта olx. Bg и хората които имат нужда или ще ви се обадят или ще ви пишат че ги искат. Аз така подари моите работи от децата си. Хората много се зарадваха.ОтговорОтговор с цитат
  • 18.02.20 02:41#3ЧародейкатаЧародейкатаВетеранРегистрация: 02.10.18Град: -Отговори: 9от: Какво да правя с многото бебешки дрешки?Предайте ги на Българския Червен КръстОтговорОтговор с цитат
  • 18.02.20 02:45#4Аника ВойтАника ВойтМастър ШефРегистрация: 02.01.20Град: СозополОтговори: 8от: Какво да правя с многото бебешки дрешки?Здравейте, познати мемпредопредиха, че за да ги даря на БЧК, трябва първо да минат през химическо и да имам специална бележка че е така.

    Вие дарявали ли сте там?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.02.20 02:50#5ЧародейкатаЧародейкатаВетеранРегистрация: 02.10.18Град: -Отговори: 9от: Какво да правя с многото бебешки дрешки?Да, през месец декември миналата година. Не са ми искали бележка от химическо, но и нашият град е малък и нямаме такова.ОтговорОтговор с цитат
  • 19.02.20 11:18#6Румяна СалалийскаРумяна СалалийскаВетеранРегистрация: 12.08.15Град: СофияОтговори: 12от: Какво да правя с многото бебешки дрешки?Във социалните мрежи има доста групи за благотворителни кампании за помощ на болни деца. Може да предложите дрехите тамОтговорОтговор с цитат
  • 19.02.20 11:24#7ЧародейкатаЧародейкатаВетеранРегистрация: 02.10.18Град: -Отговори: 9от: Какво да правя с многото бебешки дрешки?Здравейте Ани,
    друг вариант е да попитате в Дирекция "Социално подпомагане" във вашият град. Там се отпускат помощи за социално слаби бременни и помощ за раждане, така че те имат информация за нуждаещите се майки с деца.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest