Ezine.bg»Форум»Тя и Той, Сексуални отношения»Така може ли да се забременее?

Така може ли да се забременее?

  • 01.02.20 08:30#1Ma RiqnaMa RiqnaНовакРегистрация: 01.02.20Град: -Отговори: -Така може ли да се забременее?Добро утро бих ви била искрено благодарна ако ми отговорите на един въпрос ,който ще задам от името на мой приятел, който се срамува и притеснява да пита, за това аз като по смела ще го задам.

    Той си има приятелка ,но в момента забелязвам че е притеснен, сподели ми ,че когато има полов контакт с неговата приятелка винаги използват презерватив, но в началото, когато започват докато половият член не е вдигнат още, той го вкарва без презерватив , когато половият член се вдигне нормално, го изкарва и край повече не го прави по този начин.

    Сподели ми ,че винаги го прави по този начин в началото на сексуалният акт ,та въпросът , който го тормози е по този начин може ли да се забременее?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.03.20 04:58#2BanshiBanshiНовакРегистрация: 07.09.13Град: -Отговори: 1от: Така може ли да се забременее?Да, може.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.03.20 06:56#3Йозлям КадироваЙозлям КадироваГотвачРегистрация: 28.08.17Град: ВарнаОтговори: 19от: Така може ли да се забременее?Винаги има възможност, дори минимална такава.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.05.20 06:39#4mih.kolevamih.kolevaНовакРегистрация: 16.05.20Град: ПловдивОтговори: 2от: Така може ли да се забременее?Може, да. Имам познати, които го правят без презерватив, но винаги на време приключват акта и момичето забременя по нежелание.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest