Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Външен Вид»Искам да бъда по-висока

Искам да бъда по-висока

  • 24.04.14 11:52#1EstrellaEstrellaНовакРегистрация: 10.09.13Град: БургасОтговори: 9Искам да бъда по-високаЗдравейте! На 13 години съм и съм висока 155 см. Аз искам да порасна с 5-6 см. Тати също настоява. Моите родители не са от най-високите.Баща ми ми предложи да се запиша на баскетбол,но ме е страх ,защото ще съм най-ниската там и защото има хора от нашите класове ,които ще ми се дразнят...
    Знаете ли някакви други начини на стимулиране за растеж?
    Очаквам вашите коментари.
    Благодаря ви предварително!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.04.14 10:51#2ЕвгенияЕвгенияНовакРегистрация: 01.10.13Град: БургасОтговори: 3от: Искам да бъда по-високаДа се притесняваш за височината си е повърхностно .. в смисъл, че трябва да се примириш с това, което ти е дадено. А и си още на 13 имаш да растеш поне още 5 години. За баща ти не знам какво да кажа .. малко преувеличено ми звучи "и той иска да съм по-висока" и да иска и да не иска нищо не може да промени. С баскетбола най-много да дръпнеш 3-4 см повече от това, което ти е отредено и то само при положение, че тренираш много усилено. Не мисля, че трябва да се притесняваш за височината си, слагаш токчетата и си готова. :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 18.06.16 02:37#3MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: 88от: Искам да бъда по-високаНяма значение колко си висока, за да се запишеш на баскетбол. Имам познати, които са ниски, а играят много добре. Това със сигурност може да ти помогне да пораснеш.ОтговорОтговор с цитат
  • 31.07.18 04:14#4Потребител#213540Потребител#213540НовакРегистрация: 15.05.18Град: -Отговори: 10от: Искам да бъда по-високаПреди доста години (не споменавам сега на колко съм ) в пубертета, 13-14 годишна се записах по собствено желание на баскетбол. Хресвах самата игра. Висока бях 157 см, но ми се отдаваше да вкарвам кош ... Е.... резултата от 1 лято 3 пъти в седмицата минимум тренировка и 20 см височина. Сега съм 177 и даже малко съжалявам, защото обичам високите токчета

    Записвай се и извън тренировката заставай в средата на игрището и се цели в коша! Точно от това разтягане се дърпа на височина.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest