Ezine.bg»Форум»Красота»Кафяви петна по скулите и челото през лятото

Кафяви петна по скулите и челото през лятото

  • 23.10.12 10:14#1Kalina ZdravkovaKalina ZdravkovaНовакРегистрация: 23.10.12Град: ПловдивОтговори: 6Кафяви петна по скулите и челото през лятотоЗдравейте на всички,

    вече второ лято получавам кафяви петна от слънцето през лятото, които избледняват през зимата но не изчезват. Чувала съм че това се дължи на прекомерното производство на меланин в кожата, други пък ми казват че това е от неподходящи кремове и пилинги. Наистина е неприятно защото трябва постоянно да слагам и фон дьо тен и пудра отгоре за да ги залича и изравня тена си. Някой някакви идеи от какво се причинява това и как мога да го предотвратя
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.08.13 05:45#2Rosi StoyanovaRosi StoyanovaАдминистраторРегистрация: 15.10.13Град: СофияОтговори: 25от: Кафяви петна по скулите и челото през лятотоСпоред мен е някаква форма на чувствителност към слънцето. За най-сигурно не се излагай на слънце в най-горещите часове. Носиш ли шапка и очила?ОтговорОтговор с цитат
  • 29.01.14 02:02#3VenelinaVenelinaНовакРегистрация: 23.01.14Град: -Отговори: 50от: Кафяви петна по скулите и челото през лятотоТова са пигментни петна ,имаш фоточувствителност,трябва да се мажеш с висок фактор.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest