Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Лъжовна любов

  • 31.03.13 08:59#1cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124Лъжовна любовПускам нова тема за любовта. Помислете върху нея. Ако някой жестоко ви е наранил бихте ли могли да го обичате?това по скоро е към дамите от форума.но мъжете може също да отговорят.моето мнение е че ако любовта е силна бих могла да му простя.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.06.13 08:23#2cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 124от: Лъжовна любовнякакво развитие на историята.още ли сте заедно?ОтговорОтговор с цитат
  • 30.08.13 03:37#3M.Я.M.Я.НовакРегистрация: 30.08.13Град: -Отговори: 7от: Лъжовна любовИма два напълно различни въпроса, поставени в темата - дали би продължила да го обичаш след като те е наранил и дали би простила. На първия е по-лесно да се отговори, ако любовта е искрена, независимо от дадено негово действие или постъпка, твоите чувства би следвало да са постоянни, т.е. да продължиш да го обичаш, въпреки стореното. Да, ти се чувстваш наранена, обидена, огорчена, предадена, но...въпреки всичко го обичаш. Абсолютно различно нещо е дали би му простила. Прекалено много са неизвестните и ако-тата в отговора...Според мен не може да се отговори еднозначно. Всеки трябва да реши сам за себе си дали причинената обида, болка или предателство могат да бъдат, ако не забравени, то поне преодолени и простени.ОтговорОтговор с цитат
  • 30.08.13 06:10#4СоняСоняНовакРегистрация: 08.04.13Град: -Отговори: 16от: Лъжовна любовДа още се виждаме.но сега желанията ни се разминават.
    Той иска нещо от мен за което аз никога няма да съм готова и незнам как ще продължат нещата.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.08.13 06:16#5СоняСоняНовакРегистрация: 08.04.13Град: -Отговори: 16от: Лъжовна любов :
    Разбира се ,че ако обичаш някой и той те нарани ти все още ще продължиш да го обичаш . Чувствата не могат ей така да се секнат , когато пожелаеш.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest