Ezine.bg»Форум»Здраве»Бяло течение...

Бяло течение...

  • 19.04.13 05:35#1paolinapaolinaНовакРегистрация: 19.04.13Град: -Отговори: 1Бяло течение...Здравейте,искам да споделя с вас нещо... от може би година или две имам бяло течение. Казах на майка ми, но тя казва, че е от настинка - не ми се вярва 1-2 години да съм настинала и да не ми минава. Съвсем добре съм си... Нормално ли е това?

    --------------------------------------------------------------
    Момиче на 13г. - нямам цикъл
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.05.13 09:14#2SunnySunnyНовакРегистрация: 11.05.13Град: СофияОтговори: 1от: Бяло течение...Каква настинка, много жени имат бяло течение. То е и нормално. Случва се най-вече преди цикъл. Зависи от количеството, естествено, но не е като да няма.. следи се цвета, понеже, доколкото знам, е показателен за инфекция.
    Ако се притесняваш - гинеколог. Все пак на 13-14 е време вече(мисля) за цикъл... съответно и за проверки.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.07.13 08:50#3Darina.AsenovaDarina.AsenovaНовакРегистрация: 25.05.13Град: МаданОтговори: 1от: Бяло течение...и аз съм на 13-имам цикъл
    и аз казах на майка ми че имам , но тя взе един крем от приятелка (тя се маажела с такъв) но без ефект .... правихме и нещо там с лайка пак без ефект и САМО ТОВА ОТ НЕЯ..
    Искам да идем на лекар,но не знам как да и го кажа (понеже тя си мисли ,че съм още много малко -_-)

    Дамм преди цикъл течението е много...
    Аз си го имам почти постоянно иначе...
    :n: ползвах гелове... но разбрах че не е хубаво
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.08.13 06:16#4Антония Р.Антония Р.ДжедайРегистрация: Град: -Отговори: 18от: Бяло течение...Не, не е нормално. Отиди на генеколог.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.08.13 06:50#5paolinapaolinaНовакРегистрация: 19.04.13Град: -Отговори: 1от: Бяло течение...И не може да се направи нищо за това, така ли? Поне аз така Ви разбрах. просто ми е некомфортно... когато забележа,че е повече от обикновено, си слагам измислена "превръзка" (така я бях нарекла,като бях по-малка)от тоалетна хартия - от по-тънката късам 2 квадратчета сгъвам го малко и го слагам, за да не се зацапва бельото... ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest