Предвеликденска промоция от 24 до 30 Април. С отстъпки до 60%. Виж тук!

Ezine.bg»Форум»Здраве»Себореен дерматит

Себореен дерматит

  • 02.08.13 01:53#1Petar PetrovPetar PetrovНовакРегистрация: 02.08.13Град: Бяла СлатинаОтговори: -Себореен дерматитЗдравеите на 30 години съм, имам проблем и моля ако може да ми помогнете. Имам себореен дерматит от около година, незнаех че така се казва, но сърбежат не ми минава и случаино го открих искам да ви попитам има ли крем или някакво лекарство с което може да си помогна. Благодаря ви
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.08.13 02:54#2Rosi StoyanovaRosi StoyanovaАдминистраторРегистрация: 15.10.13Град: СофияОтговори: 25от: Себореен дерматитСпоред мен на първо място трябва задължително да се консултираш с дерматолог. Себорейният дерматит е много упорито заболяване, но може би ако започне да се лекува навреме, симптомите по-бързо ще отшумят.

    Ако не го лекуваш може да се разпространи по тялото... За съжаление не мога да ти дам съвет за конкретен крем, но внимавай каква козметика използваш, за да не се усложни... Посети лекар и успех ти желая
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.08.13 05:11#3Maria TonchevaMaria  TonchevaНовакРегистрация: Град: -Отговори: 6от: Себореен дерматитЗадължително трябва да те види специалист!ОтговорОтговор с цитат
  • 13.09.13 05:27#4ТониТониНовакРегистрация: 11.09.13Град: ПлевенОтговори: 9от: Себореен дерматитСеборейния дерматит е ХРОНИЧНО заболяване. Дерматолога няма да ти помогне много.Себорейния дерматит се повлиава от храна ,напитки,влага,температура,смяна на сезона.Има кремове от които се повлиава и изчезва но за крадко .Тези кремове в повечето случаи съдържат Кортизони . Лошото е че след време спират да дейтстват.В общи линии Себорейния дерматит е гаден и устойчив,никой не може да ти каже как се маха,защото при всеки човек е различно.Все пак потърси помоща на дерматолог за да ти каже какво може да направиш.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest